şükela:  tümü | bugün
 • güzel bir web radyosu. aynı güncel şarkıları dinlemekten bıkıp biraz nostalji yapmak isteyenlerin istasyonu.

  http://www.radyo45lik.com/
 • az reklam alan, yelpazesi süper olan radyo.
 • istanbul 106.4 (eski rs fm) frekansından ulaşılabilir.. 70-80-90'lar türk müziği çalıyor, iki gün önce tesadüfen denk geldim, şimdi online olarak da dinliyorum..

  sanıyorum henüz fazla dinleyicisi olmadığı için pek reklam yok.
 • geçen gün radyoda denk geldim kendilerine. muhteşem bir radyo.
  eğer benim gibi 70-80-90 'ların hastasıysanız mutlaka dinlemenizi tavsiye ettiğim radyo istasyonu.
 • yaklasik 10 gundur falan gune kendileriyle basliyorum. bu sabah ise, servisin (servis dedigim de sokak hayvani toplama araci) teybine baglanip hepimize dinletmeye karar verdim. bu guzellik sadece bana ait olmamaliydi.

  su an hepimiz gulumseyerek gidiyoruz işe. eski sarkilar daha bir guzel be yav, teknoloji de oyle.
 • frekansı istanbul için 106.4 olan, 01.03.2018 tarihinde yayına başlamış ve şuanda test yayınında olan yeni bir radyo kanalı "radyo 45'lik" bu kanalın test yayını pazartesi günü itibariyle sona erecek ve yayın hayatına tam anlamıyla başlayacak. daha öncesinde o frekansta rs fm vardı onun yerine bu radyo gelmiş ve iyikide gelmiş. o kadar güzel bir radyo ki bize o eski güzel şarkıları sunmaktadır. 70-80 ve 90lardan mükemmel parçalar çalmaktalar. arabada dinlediğim vakitlerde "ya arkadaş bir kezde kötü bir şarkı çalın şu radyoda" diye bir tepki bile verdirtebilmiştir bu radyo. internetten dinlemek için http://www.radyo45lik.com/ adresinden ulaşabilirsiniz, mobilden dinlemek içinde tune in yada radyomadyo gibi uygulamalardan bu süper radyoya ulaşabilirsiniz. ben bu radyoyu çok çok beğendiğimi bir kez daha dile getirmeden edemeyeceğim. umarım bu güzel radyo çizgisini bozmaz ve böyle devam eder.
 • çok uzun sürmedi, övdükten 1 ay sonra bozmuştur...

  eskiden reklam bile verilmeden güzel güzel müzik dinliyorduk, artık sabah öğle akşam kadrolu geveze doldurmuşlar, her şarkı sonunda 20 dakika muhabbet edip, tweet okuyorlar.. reklamı, şu gerzek muhabbetlere bin kat tercih ederim.

  pal nostaljiye devam..