şükela:  tümü | bugün
  • güzel bir web radyosu. aynı güncel şarkıları dinlemekten bıkıp biraz nostalji yapmak isteyenlerin istasyonu.

http://www.radyo45lik.com/
  • istanbul 106.4 (eski rs fm) frekansından ulaşılabilir.. 70-80-90'lar türk müziği çalıyor, iki gün önce tesadüfen denk geldim, şimdi online olarak da dinliyorum..

sanıyorum henüz fazla dinleyicisi olmadığı için pek reklam yok.
  • geçen gün radyoda denk geldim kendilerine. muhteşem bir radyo.
    eğer benim gibi 70-80-90 'ların hastasıysanız mutlaka dinlemenizi tavsiye ettiğim radyo istasyonu.
  • yaklasik 10 gundur falan gune kendileriyle basliyorum. bu sabah ise, servisin teybine baglanip hepimize dinletmeye karar verdim. bu guzellik sadece bana ait olmamaliydi.

su an hepimiz gulumseyerek gidiyoruz işe. eski sarkilar daha bir guzel be yav, teknoloji de oyle.
  • çok uzun sürmedi, övdükten 1 ay sonra bozmuştur...

eskiden reklam bile verilmeden güzel güzel müzik dinliyorduk, artık sabah öğle akşam kadrolu geveze doldurmuşlar, her şarkı sonunda 20 dakika muhabbet edip, tweet okuyorlar.. reklamı, şu gerzek muhabbetlere bin kat tercih ederim.

pal nostaljiye devam..
  • gunduz dinlemiyorum artik, bos muhabbet yapan birileri var, sıkılıyorum; ama su an, uykuyu kaciran seylerden biri.

insafsizlar. aglatacaklar illa.
  • fm'den çekilmiş ve ilk büyük üzücü darbeyi vurmuştur.
  • geçen gün denk geldiğim ve severek dinlemeye başladığım radyo istasyonu. yalnız şöyle bir şey var; izmir'de sık sık frekansta sorun yaşanıyor ve yayın gidiyor. düzeltirlerse/ güçlendirirlerse tadından yanmez.
  • biraz evvel gökçe - her şey bitmedi bitemez şarkısını duyduğum radyo.

nostalji diyoruz aleyna tilki çalacaklar neredeyse. son iki gündür sıçışlarda olan radyo.
  • fevkâlâdenin fevkinde şarkılar dinleten online radyo. taşınabilir wi-fi hoparlörümü neredeyse boynuma asıp dolaşıyorum evde.

yayında ve yapımda emeği geçen büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.