şükela:  tümü | bugün
  • anadolu universitesinin radyosu. 1o1.5
  • su anda eskisehir'de 24 saat yabanci muzik yapan tek kanal sanirim .. ogle aralarinda klasik muzik caliyorlar
    gece 11'den sonra olabilecek en guzel gece muziklerini caliyorlar.. ama her gece ayni playlist..
    http://www.radyoa.anadolu.edu.tr/ seklinde de web siteleri mevcut..
  • hep bir adim onde sloganiyla yayin yapan universite radyosu.
  • reklam almayan, iyi yabancı müzik çalan eskişehir radyosu..radyo mydonose un eskişehir şubesi..
  • radyo a tahmin ediyorum ki üniversite radyoları arasında en iyilerden biridir, hatta sayı vermek gerekirse ilk 3'tedir diyebilirim. programcı seçimleri bu işi çok iyi bilen ve yıllarca bu konuda emek harcamış hocalar tarafından yüzlerce aday öğrenci arasından yapılır. reklam almaz ve bir başka fark yaratan güzelliği de sabah 8'den gece 12'ye kadar canlı yayın yapmasıdır. bunu başka bi üniversite radyosunda görmeniz çok zordur. ayrıca şu anda istanbul'da bildiğim pek çok ulusal radyoda radyo a'dan yetişmiş programcılar görev alıyor. kesinlikle anadolu üniversitesi için büyük bir prestij kaynağıdır. emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
  • şans eseri denk geldiğim ama alanında başarılı bulduğum üniversite radyosu.
  • (bkz: severek dinliyoruz)

bir üniversite radyosuna göre çok başarılı çok düzeyli tam dinlenesi bir radyol kanalı. diğer emsallerinden, gerek yerel gerekse ulusal radyolardan, bir çok yönüyle üstün. bunlar arasında en önemlilerinden birisi, kendi yaptığı niteliksiz esprilere dakikalarca güzel djler/vjler yok. şarkının ortasında girik anoms yaparak müzik keyfinin içine etmek yok. üstüne gayet dinamik, eğlenceli ve çok iyi yani bence.

(bkz: lafı bağlayamayan yazarın dramı)
  • bir kaç seneden beri 101.7 frekansından yayına devam eden radyo.

günde 16 saat canlı yayın yapıyorlar.

aynı zamanda internet üzerinden de hem canlı dinlenebiliyor hem de podcastlerine ulaşılabiliyor.
  • ankara'nın max fmine eşlenik eskişehir radyosu