• bir arkadaşımın tavsiyesiyle dinlemeye başladığım, ankara'da 87.5 frekansında yayın yapan yabancı müzik radyosu. döneminde hit olmuş ve tarihte iz bırakmış pop, rock, jazz, soul, etnik ve hatta klasik müzik türlerinde kaliteli eserleri reklamsız ve konuşmasız bir şekilde veriyor. büyük bir zevkle dinliyorum, ankara'da yaşayan ve müziği seven herkese tavsiye ediyorum.
  • 2010’da ankara’ya geldiğim günlerin max fm’ini hatırlatan güzel radyo.
    anons yok, haber yok. en güzel kısmı da reklam yok.
  • an itibariyle ulaşılamaz olduğunu düşündüğüm über radyo. hiç bir yerde kime ait olduğu, nereden yayın yaptığıyla ilgili bilgi de bulunamıyor.

edit: sorun onda değil, bendeymiş.
  • 6-7 aydır ankara’da fm 87,5 frekansında müzik yayını yapmakta olan radyodur. elektrik kesintisi nedeni ile radyo alarmının ilk frekansa düşmesi sonrasında keşfettim. başta klasik müzik ağırlıklıydı, şimdi pop rock ağırlıklı çalıyor, öğrenciyken ders çalıştığım müzik listemden farksız. en güzel yanı da her gün notre dame de paris: belle şarkısını çalması.
    not: radyo bilim’e tek reklamı dönen 01 filmine de sempati duymaya başladım.
  • 90lı yılların radyo csini hatırlatan konuşmasız güzel playlist radyosu
  • eski ankara gibi sanki. arabadan çıkasım gelmiyor, sokak sokak geziyorum ankara’yı. radyo değil de benim spotify önerilenler listem sanki. çizgisini hiç bozmaz umarım.
  • çoğu kişi gibi tesadüfen keşfettiğim,peşpeşe karla bonoff,madonna ,phill collins gibi nice über sanatçıları çalıp beni mutlu eden, müptelası olduğum radyo kanalı.(bkz: zabaha kadar burdayık bugün)
  • kim bu radyo? benim de bayıldığım radyoydu bugün internetten dinleyeyim diye baktım hiçbir bilgi yok haklarında.

jinglelarını sevemesem de süper radyo benim gibi külüstür sahibi radyo dinlemek zorunda kalan ankaralıları mutlu eden kanaldır.
  • canlı yayın linki şudur.
  • bugün aktif değil umarım kapanmamıştır
hesabın var mı? giriş yap