• teknolojisi nedir, ne değildir bilmiyorum ama bayaa efsane hizmet verdiğini düşündüğüm radyo website'si.

istediğiniz şehrin radyosunu anlık olarak dinleyebiliyorsunuz. son 20 dakikadır bayaa keyifli vakit geçiriyorum allahsızlar yüzünden işim, gücüm yarım kaldı.

gereksiz ps: canım ispanya.
  • diğer ülkelerdeki radyo kanallarının anlık olarak dinlenebildiği muhteşem program.
    ülkeler arası geçiş yaparken, çin’e gelince hızlıca kanalı değiştiriyorum. *
    ruhlarını, hatta bedenlerini bile müzikle doyuranlar için açık büfe fırsatı sunuyor diyebilirim. *
  • sabah sabah bira fm ile aklıma gelen enteresan radyo kanalı karıştırın tüm dünya geneli müzik kanallarını gösteren radyo internet uygulaması.
  • tarayıcının sık kullanılanlar listesinde yer alması gereken internet sitesi.
    spofity listeleri kesmediğinde, kazıkazan kazıyıp anında kazanmak gibi bir şey.
    dünyanın her yerinden farklı tınılar, sesler, melodilere erişmek için zahmetsiz hizmet.
  • (bkz: 7 ocak 2022 radiogarden sitesinin engellenmesi)

yıllardır arka planda çalar. buna bile vpn ile girmek zorunda bırakılmak üzücü.
hesabın var mı? giriş yap