• geçen sabah serviste telefonumdan müzik dinlerken keşfettim.
    evet yeni keşfettim, çok sık radyo dinleyen biri değilim zira.
    radyoların çoğu zaman sıkıcı dj konuşmaları ve reklamlarla dolu olduğuna rastlamışlığım vardır.
    o sabah telefonumda kayıtlı olanlardan farklı bir şeyler dinlemek istemiştim.
    tesadüfen radyo voyage'a denk geldim.
    mükemmel müzikler seçiyorlar.
    şimdi çalışırken de internet üzerinden dinliyorum.
  • sabah kalktığınızda, kitap okurken, yemek yaparken, arabada, kafa dinlerken, şarap içerken, tatlı bir uyku çekerken.... kısacası hayatınızı yaşarken fon müziği yapabileceğiniz güzelim parçaları yayınlayan kaliteli radyo kanalı. varlığına seviniyoruz.
  • susmayan, kendi söyleyip kendi gülen, burnunda et olmayan programcıların olmayışı bile en az yaptıkları güzel müzik kadar etkili radyo,
    istanbul 107.40 mhz çıkışları var, diğer şehirleri bilemem.
  • doğuş holding'in en son radyosudur. istanbulda 107.4 frekansında ikamet etmektedir.
  • şeklini şemalini ambient, soundtrack, new age, avant classical, pop classic, gregorian pop, down tempo, world music ve ethnic jazz
    olarak tanımlamış, doğuş grubu raydosu imiş.
  • işten eve dönüşte sepet gibi bir kafayla dahi dinlenilebilecek bir radyo, o kadar güzel.
  • bütün parçaların seçimi o kadar doğrudur ve uyumludur ki, sanki çalan bütün parçalar tek bir gruba, tek bir albüme aitmiş hissi verir. bu da duygusal ve ruhsal durumunuzu dingin kılar.
  • günün her saati dinlenilen, dinlettirilen radyo istasyonudur. ama her sabah rostov'a gitmek biraz sıkıcı oluyor. daha farklı şehirler lazım.
  • terapi gibi radyo. tıpkı isminde vaadettiği gibi alıyor; güzel, deniz kokulu bir yolculuğa çıkarıyor insanı. hastasıyım.
  • avcılar'da en iyi çeken iyi radyo kanalları arasındaki en iyi radyo kanalıdır.

öyle demeyin. avcılar'da nedense radyo çekmiyor. çekenler de ya kağıttan dini içerikli ibretlik paylaşımlar yapıyor ya da berbat müzik çalıp abuk sabuk monologlar yayınlıyor. bunların arasında iyi diyebileceklerim ise yabancı pop müzik çalan kanallar oluyor haliyle -ki radyonun "off" konumu benim için çok daha iyi.

velhasılı kelam, tesadüfen bulup dinlemeye başladığım radyo voyage çölde bir vaha oldu bana.

o değil de, kaliteli dediğim her şeyin altından doğuş grubu çıkıyor. takdir ediyor, teşekkürlerimi iletiyorum.

gezi editi: kaliteli dediğim her şeyin altından doğuş grubu çıkıyormuş, evet.
hesabın var mı? giriş yap