şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de yayınladığı bütün şarkıları kendi tonalitesine uygun hale getirmek için digital level mastering (kayıttaki bas mid tiz tonları belirlenen seviyelere göre tekrar düzenleme işlemi) uygulayan tek radyo. bu sayede bütün parçalar aynı albümden, aynı tonmaister (ton gerçekten ma ister düşüncesiyle sanırım) tarafından yapılmış hissi verir. bu yüzdendir ki geçişleri yormaz, müzikler fonda fonla bütünleşir.

aynı tv'lerde görüntüyü show tv'nin yeşil, star tv'nin mavi, fox tv'un sarı, atv'nin turuncu filtreden geçirmesi gibi.
  • sabah kalktığınızda, kitap okurken, yemek yaparken, arabada, kafa dinlerken, şarap içerken, tatlı bir uyku çekerken.... kısacası hayatınızı yaşarken fon müziği yapabileceğiniz güzelim parçaları yayınlayan kaliteli radyo kanalı. varlığına seviniyoruz.
  • susmayan, kendi söyleyip kendi gülen, burnunda et olmayan programcıların olmayışı bile en az yaptıkları güzel müzik kadar etkili radyo,
    istanbul 107.40 mhz çıkışları var, diğer şehirleri bilemem.
  • test yayınından mıdır bilinmez, hiç dj sesi duyamadık henüz. çok kaliteli müzik veriyorlar. şuandaki tek reklam tyh'na ait reklam. tanındıkça daha çok dinleneceğine eminim. frekansı 107.4
  • bütün parçaların seçimi o kadar doğrudur ve uyumludur ki, sanki çalan bütün parçalar tek bir gruba, tek bir albüme aitmiş hissi verir. bu da duygusal ve ruhsal durumunuzu dingin kılar.
  • günün her saati dinlenilen, dinlettirilen radyo istasyonudur. ama her sabah rostov'a gitmek biraz sıkıcı oluyor. daha farklı şehirler lazım.
  • şeklini şemalini ambient, soundtrack, new age, avant classical, pop classic, gregorian pop, down tempo, world music ve ethnic jazz
    olarak tanımlamış, doğuş grubu raydosu imiş.
  • doğuş holding'in en son radyosudur. istanbulda 107.4 frekansında ikamet etmektedir.
  • dost acı söyler babında kabul edilirse eğer, azıcık silkinmeleri gereken radyo,
    hepsi iyi güzel hoş lakin; 4 tane cd dönüp duruyor gibi geliyor listelerinde
    veya öyle bir zamanlamam var ki benim, hep aynı şeyleri çaldıklarında ben onları dinliyorum, bilemedim.
  • işten eve dönüşte sepet gibi bir kafayla dahi dinlenilebilecek bir radyo, o kadar güzel.