şükela:  tümü | bugün
  • dinlenecek radyo alternatiflerinin giderek azaldığı hatta birer birer yok olduğu bir dönemde, imdada yetişen platform.
    http://radyodinlemekicinbir.site/ adresinden erişilebildiği gibi tunein üzerinden de dinlenebiliyor. şahsen ben cumartesi geceleri işi gücü bırakıp, sesli tefrika' ya takılıyorum düzenli olarak. şahane program. kaçırılırsa tekrar dinleme olanağı da sunuluyor üstelik, yayın yapmak isteyenler için de kapılar açık.
    hararetle tavsiye edilir.
  • sezen aladağ programı var şu an misal.
    (bkz: long play)
  • çok güzel ve çeşitli programların olduğu radyo platformu.

dinleyin,dinletin.
  • bu ulkede guzel seylerin kalici olabilmesine daha cok var. destek bulamazlarsa 31 aralik'ta dukkani kapatacaklarmis. yalniz uzuntumu belirttikten sonra sunlari da soylemek lazim. benim radyodan anladigim tek yonlu bir dongudur. sessize muzikal sesi ulastirmak. radyo interaktif bir sey degildir. hic anons olmayan bir radyo dahi olabilir. dinleyiciden destek beklemek biraz olmayacak duaya amin demek gibi. su linkte benzer bir destek cagrisi var ki buraya da uyarlanabilir dusuncesindeyim.
    https://www.ancient.eu/static/help-us/
    abi manyak misiniz? aylik abonelik yapin astari yuzunden pahaliya gelmeyecekse. ona girilir bence. abi ben sizi de dinliyorum spotify'a da para bayiliyorum. sen de on on bes tl abonelik yap. dene. gonulden ne koparsayla nereye varacaksin surdurulebilirligi saglama calisirken.. nacizane gorusum. aylardir her persembe bi umut blues perisan bekliyorum siz kepenk indiriyosunuz. (abone olmayana calmamak degil. surekli yardim. yanlis olmasin.) kitlenin buyuklugunu bilmiyorum ama calan muzigin dinleyicisi eli ekmek tutan insanlardan olusuyordur genel anlamda saniyorum. caz blues peogressive rock uzerinden mantik yuruttum hatam varsa vurun. demem o ki guzel bi seyin surmesini saglamak icin bi el atmak gerekebilecegini kavrayabilecek kadar esekligi geride birakmisizdir bilinc olarak.
  • an itibariyle dinlemeye başladığım, patron masası 1. bölüm ile beni benden alan oluşumdur.

bir yolunu bulup hayatta tutmalarını diliyorum.