şükela:  tümü | bugün
  • anlam veremediğim bir şekilde giderek ivmesi yükselen bir yayıncılık ayıbıdır.

    (bkz: radyospor) da uzun bir süredir yayın yapan (bkz: hasan bek) gibi fanatik şahısların her fırsatta galatasaray'ı itham eden ağır sözler sarf etmelerine "objektif" olduğu iddia edilen ve öyle olduğuna inanmak istediğim yayın yönetmeni (bkz: barış ertül) nasıl müsade etmektedir anlaşılacak gibi değildir. az önce (bkz: adnan aybaba) adlı ekran soytarısı sözde yorumcu galatasaray tarihine doğrudan hücum eden "bütün şampiyonluklarını böyle kazanıyorlar" diyerek ne yapmaya çalıştığı belirsiz cümleler kurmakta.

    objektif yorumlar dinlemek için kulak verdiğimiz bir radyodan böyle abuk sabuk adamların saçma sapan ithamlarını dinlemek zorunda kalmak gerçekten üzücü. 3 haftadır yayınlarda söylenen şeyleri üst üste koyunca barış ertül kimlere mikrofon verdiğini iyice bir düşünsün. yorumcuları giderek (bkz: ahmet ercanlar) seviyelerine doğru iniyor.
  • adnan aybaba'nın falan konuk olduğu programları izleyecek, dinleyecek kadar hayatla kavgalı mısınız be kardeşim.

    bu hafta alabilirsek eğer şampiyonluk kupası o kadar çok kişiye girecek ki birkaç yıla ancak müzeye ulaşır.
  • baris ertul gibi sayili gs dusmanlarindan birinin var oldugu bu tarz olusumlari dinlerseniz bu dusmanliklara da maruz kalirsiniz. 2019 yilinda radyo dinlemek... bu da ayrica sorgulanmali.