şükela:  tümü | bugün
 • köprüde linc edilerek öldürülen, hava harp okulu öğrencisi kişi.

  bkz: https://twitter.com/…gte3/status/783518836196794369

  --- spoiler ---

  bir diğer öğrenci ise ragıp enes katran… onun da linç edilerek öldürüldüğü iddia ediliyor… ailesi, tüm cezaevlerine baktıktan sonra son olarak istemeye istemeye adli tıp kurumu'na gidiyor. çocuklarının cenazesini tanınmayacak bir şekilde teslim alıyorlar… katran, gaziantep'e defnediliyor.
  --- spoiler ---
 • gencecik bir askeri pilot adayıyken, olaylardan habersiz köprünün üstüne getirildiğinde sınıf arkadaşı murat tekinile birlikte vahşi hayvanlar tarafından katledilmiştir.

  1930 yılında menemen'de aynı zihniyet tarafından aynı şekilde katledilen asteğmen kubilay'dan farksızdır.

  unutursak kalbimiz kurusun.
 • https://mobile.twitter.com/…atus/785851946141966336

  oç'ların katlettiği bir diğer vatan evladıymış...

  yaradan süründürsün katillerini, katillerinin 7 sülalesini, zihniyetlerini, zihniyetlerindekileri, buna yol verenleri...
 • bu çocugun ölümü karambolde yok sayıldı resmen. takip eden gazeteci var mi? savcıların haberi var mı? arastırıliyor mu? belli degil. isin ilginci trt'de 15 temmuz belgeseli yayınlanıyor, böyle ciddi yüksek çözünürlüklü görüntüler var köprüden, zoom falan yapılıyor. o görüntülerin öncesi sonrası polis tarafından incelenmiyor mu? murat tekin ve ragıp'ın nasıl öldügünün arastırılması gerekmiyor mu? valla artık ben haber bile bulamıyorum bu konuda. en son aralarında kıbrıs, nijerya ve azerbaycan uyruklu olanların da oldugu askeri okul ogrencilerinin tutuklandıgını okumustum onlar salındı mı haberim yok. bakın çok saçma sapan seyler yasanıyor kimsenin umrunda degil. devlet adına hava harp okulunda okuyan ögrenciler komutanları tarafından bir aksam istanbul'a getiriliyor, istanbul'un en meshur köprüsünde linç edilerek öldürülüyor ve öldükleriyle kalıyorlar. hadi kimin öldürdügünü bulmuyorlar, arastırmıyorlarsa hangi komutanın ögrencileri getirdigi de mi belli degil? bu mevzu ile ilgli bilgisi olanların paylasmasını rica ediyorum.

  (bkz: ulusal utanç günlügü)

  http://www.abcgazetesi.com/…tmis-koprude-30553h.htm