şükela:  tümü | bugün
  • altı ay önce hüseyin özay süleyman şah türbesinin terk edileceği haberini yaptığında ben.

haber doğru çıkınca ben

şeklinde caps'li bol gülücüklü bir tweet'ini beklediğim komikli kullanıcı. biliyorsunuz kendisi af edersiniz genç sivil olduğundan biraz internet jargonuna hakimdir, her durum karşısında umursamaz alaycı tavrını da korur. hükümeti zora sokacak ciddi bir haber mi dolanıyor? at gülücüğü itibarsızlaştır. haber doğru mu çıkmış? yine at gülücüğü "öyle olsa n'olacak... hmmpfhs..."

yatacak yeri olmayanlar kabilesinin gelecek vaat eden genç yeteneği.
  • bir süre madbrother olarak ekşi'de de yazmıştır.
  • (bkz: #65990316)
  • daily sabah'in abd habercisi. bugunku toplantida abd sozcusunu aglattigi iddia ediliyor. su anda twitterda turkiyede gazetecilere yapilan muameleyi hicbir zaman savunmadim diye yusuflanmakta.

ragip

videoyu izledim aglama yok. aglatti iddiasi su sahis tarafindan ortaya atildi: voice of america
  • tez yakında amerikadan siktir edecekler diye yusuf yusuf olmuş.. ne bok yediyse "ben gazetecilerin tutuklanmasını savunmadım" falan dıye ağlıyor.

ulan çalıştığın gazete daha savcının iddianamesi mahkemeye sunulmadan, sanık avukatları bile görmeden tutuklanma taleplerini manşetten duyuruyordu sen neyin mağdur edebiyatını yapıyorsun?
  • çalıştığı gazete olan daily sabah'ın sabah gazetesinin yan kuruluşunu bilecek kadar akıllı sandığım gazeteci. lakin öyle değilmiş.

ragıp soylu, abd dışışleri sözcüsü heather nauert'a, ypg-pkk-öcalan sorusunu soruyor ve sözcü gereken cevabı verip başka soruya geçiyor.

bildiğiniz yalan söylüyor, nerede ağlama var? salonu terk etme var? kendi aktrollerinizi kandırırsınız anca. şaka gibiler.

kayıtlara geçsin
  • abd'de yaşayan bir şahıs.

buraya gelmesini ve savunduğu iktidarın yönettiği ülkede cinsel yönelimine göre yaşamaya çalışmasını temenni ediyorum kendisine. daha da büyük bir beddua edemezdim zaten.
  • seta'nın ete kemiğe bürünmüş hali. daily sabah'taki çocuklar akıllı elemanlar aslında neden böyle bir yola başvurduğunu pek anlamadım. yarın türk medyasında bir sığtar olarak görülecek, patlamış mısırımı hazırladım bekliyorum. neyse susayım en iyisi aksdbsjsfhdskjfhdjsk.