şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • noktalama işaretlerini yanlış kullanan yazarlara takmış bir yazar.
  • sağlam dil bilgisini haiz yeni ekşi yazarıdır kendisi.

sert sessiz yumuşaması, özel isim, noktalama işaretlerinden filan bahsediyor.
    günümüzde pekçok kişinin varlığından bile haberi olmayan terimleri cümle içinde kullanıyor filan yani.

ek: baktım da şimdi yazım kurallarına filan acayip takmış durumdadır kendisi. ya emekli edebiyat öğretmeni ya da tanımlanamayan bir cisimdir kendisi. tam emin olamadım şimdi.

sayın seyirciler ajanlardan haberler düşmeye devam ettikçe biz de son gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz:
    imla kuralları üzerine acayip atarlar yapan heyecanlı yazarımız bu atarlar esnasında anlatım bozukluğu handikabına düşmüştür yer yer. evet bir emekli edebiyat öğretmeninden beklenmedik basit hatalar bunlar.

şimdi tahminler liseli genç bir türkçe aşığı olduğu noktasında toplanıyor.

gelişmelerle tekrar sizlerle birlikte olacağız, ragnarok nick altından aktaracaklarımız şimdilik bu kadar. bizden ayrılmayın.
    sayın birand söz sizde.

finish him: etkin dil bilgisi atarlarına karşın anlatım bozukluğu koridorundan yediği basit goller nedeniyle seyircilerin yuhalamarına maruz kalan ve son çırpınışlarını kadınım ben kadınım şeklinde gösteren yazarın ilerleyen dönemde trolling olayına girerek tekrar yeşil sahalara dönmesi öne çıkan görüşler arasında yer alıyor.

bu nick altından aktaracaklarımız bu kadar, esen kalın.
  • hoşgelmiş, ''cocuklarimiz güzel türkcemize hasret mi büyüsün'' ekolünden belli,iyidir hoştur.

ama;

(bkz: işin gücün yok mu evladım senin)

edit: baktım da biraz, dikkat cekmeyi başardıktan sonra yaptığı ilk iş ''gadınım ben yaklaşmayın!'' demek olmuştur. yani ister liseli ister emekli öğretmen olsun türk kızı olduğu gerçeğini değiştirmemiştir. içtiğimiz suda mi var bi şey acaba?

edit2: (bkz: #26446701) et2 ye dikkat.
  • büyük ihtimal msn'de konuşurken de pardon pardon yazışırken de sadece düzgün yazmakla kalmıyor bir de büyük harflerle de yaziyordur diye dusundugum yazar. sonucta varolusunun sebebi bu.
  • kendisini tanımam etmem ama an itibarı ile naile'yi aklıma getirmiştir. http://www.youtube.com/…ailpage&v=lvojayjyvdw#t=71s
  • (bkz: ragnarök)
  • bir online oyun adıdır efendm. hatta (bkz: ragnarok online)
  • kendisine troll diyen, trollun ne anlama geldigini billmemektedir. imla hatasi yapanlari uyarmakla troll olunmaz.

edit medit: ha sonraki entryleriyle sahici troll olmustur, ona lafim yok.
  • bir ekşi sözlük botu mu acaba diye de dusundurmuyor değil.

zira ssg nin turkce konusundaki hassasiyeti hepimizin malumu.
  • yaptığı iş güzel olmasına rağmen tarz olarak sınıfta kalmış yazar. bir yazar atıyorum 1000 tane entry girmişse, sen onun başlığına "her şey" yazmasını bilmeyen yazar dersen sırıtır. o her şey kelimesini 500 kere doğru kullanıp birinde doğru kullanmamışsa, bu onun o kelimeyi yazmayı bilmediği anlamına gelmez ve mesaj kutusundan uyarmak yeterlidir. insanlara ders vermek için önce üslubu düzeltmek gerekir fakat arkadaşın amacı dikkat çekmek olduğundan "herhalde" böyle bir sorunu bulunmuyordur.

tutunamayanlar'ın 15. bölümünü okursa, sanıyorum kalp krizi geçirmeye meyillenebilir.

edit: keşke hiç dikkate almasaymışım. şu an tamamen trollüğe sarıp bunu ilgi çekmek için yapmış. bildiğin troll işte.