şükela:  tümü | bugün
  • şu anda ilk oyuna sadık kalınarak bir ikinci bir oyun daha geliştirilmektedir gravity şirketi legend of the second adı altında. yani bilindiği üzere bir üç boyutlu ikinci bir oyunu yapılmıştı bu güzide oyunun ama oyuncuların beklentilerini karşılayamadığından dolayı büyük bir hüsrana uğramıştı. lakin bu başarısızlığa rağmen gravity'i pes etmemiş olucak ki yine üç boyutlu ve ilk oyuna sadık olarak bir devam oyunu geliştiriyorlar şu sıralar. oyun şimdilik sadece kore ve japonya'da çıkacak gibi görünüyor. iki tane kapalı beta sürecinden geçti ve oyunu her beta sürecinde daha da iyileştirmeye çalışıyorlar oyunculardan aldıkları geri bildirimler ile birlikte. her neyse kendi şahsi fikrimi söyliyecek olursam oyun şu anki hali ile pek başarılı olacağını sanmıyorum. çünkü oyunun gameplay'i pek hoşuma gitmedi. her ne kadar ro fanları oyunu tekrar oynamak istese de bu hali ile ama oyun hiç bir yenilik vadetmiyor oynanabilirlik ve grafik açısından. yani demek istediğim oyunun bu halindan kat be kat daha güzel f2p oyunları var ve umarım oyun tamamen piyasaya sürüldüğü zaman benim gibi gerçekten ro'yu seven ve zamanında oyunu tadında bırakmış oyuncuları tekrar oyuna geri döndürmek istiyorlarsa işte o zaman ortaya güzel bir şey çıkarmaları gerekiyor. blade&soul ve tera online şu anda beklediğim oyunlar arasında lakin her ne kadar bu oyunun çıkış tarihi belli olmasa da eğer vaktimi bir online oyunda heba ediceksem bu oyunu da oynamak istiyorum. umarım zamanı geldiği ro severlere güzel bir nostalji yaratır gravity ve ikinci oyunda olduğu gibi başarısızlığa uğramazlar. bu da oyunun bir kaç gün önce çıkmış yeni teaser'i. moonlight'in hastası oldum ve bapho-chan'da her zaman ki gibi insanı sikerticekmiş gibi göz dağı veriyor.

    bu arada oyunun ikinci kapalı betasından oyun içi videolarını görmek isteyen olursa şu linkten detaylı oyun içi videolara ulaşabilirler.
  • avrupa ve amerika open betası bugun veya yarın başlayacak olan nostaljik bir oyun https://www.warpportal.com/…arok2/registration.aspx
  • yıllar süren mmorpg serüvenlerine wow'u bırakan eski tayfayla döndüğümüz umut vaadeden, serisinin 2. oyunu.
  • sadece açılış müziği bile yıllar öncesine götürmeye yetti, bakalım geri kalanında iş var mı.

    http://www.youtube.com/watch?v=m3w7l_gmnm0
  • ragnarok oyununa uygun olarak yeniden tasarlanmış hakkını veren oyun, ama sanırım bu da bir seneden fazla dayanamayacak.
  • (bkz: #96437556)