şükela:  tümü | bugün
  • akyakada karanfil sokakta bu yilin nisan ayinda 3 ortak arkadaş ile açılmış şirin mi şirin farklı mı farklı bir meyhane.
    içeri girdiğinizde sizi eski yeşilçam artisleri, yazarlar, atatürk portreleri ve eşsiz türk sanat müzikleri karşılıyor.

ben kendilerine temmuz ayında bir kaç kere eşlik ettim ve değişik bir çok şeylerinden yeme imkanında bulundum. size şöyle söyleyebilirim; ailem sayesinde küçüklüğümden beri çok fazla meyhanede bulundum ve meyhane adı altında bir çok mekan gezdim ama rahat meyhane kadar "rahat" ve güzel mezeleri olan bir meyhane aklımda kalmadı.

ayrıca gerek samimiyetleri gerek de dostlukları olsun, sürekli gitme isteği de uyandırdılar. her masayla teker teker ilgilenen de işletmecilere sahipler ve işi de gerçekten severek ve zevk alarak yapıyorlar. zaten bu kadar dolu olmasının sebebi de bu olsa gerek.

eğer yolunuz akyaka'ya düşerse bu güzel meyhaneye uğramadan kesinlikle eve geri dönmeyin.
    ayrıca girit ezmede de iddialı olduklarını ve beyin salatalarının da çok lezzetli olduğunu ısrarla söylemeliyim.
  • bu yıl ilk defa gittiğim akyaka'da birkac meyhaneyi deneyip gozlemleyerek, en iyi meyhane olduguna karar verdigim mekan. azmak kenarında olmadığı için turistler pek bilmese de, gerek muzikleri gerekse mezeleri ile bilindik meyhanelere kıyasla daha kaliteli oldugunu dusunuyorum. yerin sahipleri gelenlere gercekten cok iyi ilgileniyor. akyaka'ya yolu dusen herkesin ugramasını oneririm.