• (bkz: nikah memuru)

- belediyenin bana verdiği yetkiye dayanarak sizi toplum baskısı altında kalmadan, ayıplanmadan, dışlanmadan devlet himayesinde çatır çatır sikişebilir, isterlerse çocuk yapabilir çift ilan ediyorum. üstelik sadece üzerine birkaç imza ve mühür kondurulmuş bir defter vererek!

(bkz: resmi sevişme izni)
  • valla biz şahsen beşiktaş belediye başkanının nikah memurumuza verdiği yetkiden ve onun da bize start vermesinden dolayı rahatca şey edebiliyoruz. bordo defteri aldığımızdan kelli konu komşu, kapıcı, akrabalar, arkadaşlar hep destek veriyor skşelim diye. önceden bu destekler verilmiyordu hiç. gizli saklı yanar döner kaçar göçer sevişirdik hep.
  • aşk, sevgi, huzur, güvenlik kavramlarını bilmeyen, kendisine öğretilmeyen, sevişmeyi sikişmek olarak algılayan ilkel bir zihinde, bedensel ve zihinsel gelişimini tamamlayamamış bünyelerde böyle bir insanın varlığı mümkün olabilir.*
  • var olmayan insandır.
    rahatça sikişmeyi bilmem ama rahatça saçmalama konusunda özgürlüğümüz olduğunu görüyorum. evet burada kurulan bazı bağlantılar bok gibi beyinlerin içinden akan fikir ishalidir olsa olsa... terbiyesizler
  • ne kadar yücedir bilemem, lâkin, düne kadar birbirlerini gırtlaklayan (batman???) can düşmanlarını bile bugün bir ortak paydada (sikiş) buluşturuyorsa, demek ki birilerinin eline fena vermiş (arabadan soğanı) zamanında.
    dilediğiniz kadar kıpraşın durun, asla çıkmaz o içinizdeki kırık sik.
  • eben. evet eben. e dogurtmasaydi seni ne yapacaktin? göcüp gitmistin daha göbegin kesilmeden.
    simdi yat kalk dua et ebene, her sikistiginde de onu düsün, iyi ki ters gelmemisim, iyi ki ebem beni sorunsuz dogurtmus diye.
  • türkiye’de bir kisim erkegin minnettar oldugu kisidir bu. adini ben de söylemeyeyim madem gg mis.

nasil minnettar olmasin ki erkekler ve hatta insanlik bu kisiye! hülle gibi yüce bir kurum ile tek gecelik iliskiyi kutsamis, erkekler icin cok esliligin aslinda kadina yapilan iyilik olduguna hepimizi göstermis, turunc memeli 15’lik kizlara 40, 50 yasindaki deneyimli amcalarindan cinselligi ögrenme sansi vermis, kendiside bir cok kiz cocugunu ay pardon genc kadini cinsellik konusunda egitmis bu yüce kisiye hayran olunmaz da ne yapilir?

o degil de mustafa kemal atatürk müdür nedir basa gelip de medeni kanun gibi bir sacmaligi yürürlüge sokmasaydi daha iyi olcakti. ne o öle kadin erkek esitligi, tek eslilik, evlilik yasi falan!!!
  • halbuki bıraksa her şeyi eskisi gibi. üçer, dörder tane alıp sikmeler mi istersin, hülleyle mülleyle mutayla akşam alıp sabaha bırakmalar mı istersin, çekirdekten alıp kucakta büyütmeler mi istersin. ohooo eskiden daha iyiymiş be.
  • eroinden beyni bulanmış götverenlerin saldırdığı adamdır.*
hesabın var mı? giriş yap