şükela:  tümü | bugün soru sor
  • meşhur papaz, doların s400 füzesi gibi yükselmesi sonrası, bir iki güne mutabakat zart zurt ayağı ile abd'ye devlet töreni ile gönderilecek.

malum, ak tayfa dik dur eğilme bu millet seninle ayağına reisi gazladı. reis te, en son söyleyeceği şeyi en başta söyledi.

şimdi, papaz gidince ak tayfada bi hayal kırıklığı olacak malum. bu yüzden akp bu gidişe bi kılıf hazırlayacaktır.

tahminleri alalım...
  • papazın [son dakika... abd ile ön mütabakat sağlandı https://bundle.app/tsdp1nxe yol]u yapılıyor, halka makul bir bahane uydurmak kaldı
  • şaka değil değil akit manşeti
    --- spoiler ---

haydut devlet geri adım atıyor. türkiye'nin yaptırım restinin ardından abd ile ön mutabakat sağlandı! twitter
    --- spoiler ---
  • kendi kilisesinde namaz kilmak istemedi, dinimizde ibadeti yasaklamaz biliyorsunuz, bunun icin kendisini geri gonderdik
  • bize papaz büyüsü yaptılar
  • yeni akit "la ilahe illallah dedirtip bıraktık" diye manşet atar ve konu kapanır.
  • dahi anlamında kullanılan de sözcüğünün reisde, reiste gibi yazım yanlışlarını gördüm ama reis te'yi ilk defa görüyorum. başarılı.

minareyi çalan kılıfını hazırlar diyeceğim ama reis çıkıp random atsa 'asdsakdj' dese, aaa doğru söylüyor diyecekleri için takılmıyorum artık.
  • rahipten kurtulduk.
    diye piskinlikkle sanki 22 aydır. cezaevinde kalmamıştı blz onun esirimis gibi başlıklara alışık millet
  • olm gitsin laf etmeyelim görmezden gelelim bence dolar 5.42
  • "bu ülkemiz adına bir zaferdir. vatandaşımız, devletimizin memuru hakan atilla kardeşimizi aldık getirdik.

hani cezalar tazminatlar konuşuluyordu? ne oldu? biz o zaman da söyledik şimdi de söylüyoruz. bu oyunlara karnımız tooook!"

şeklinde veya türevleri olabilecek kılıflar bütünüdür.