• suspus falan olmayan akp'lidir. zira bu insan müsveddeleri o denli yüzsüz, o denli şımarık, o denli kötü kalpli ki yine her zaman olduğu gibi üste çıkmaya çalışıyorlar. bak şunu twitter'da bugün gördüm:

"burası papaz besleme yeri değil.alacağını aldı(!),bir abdliyi,abd ajanını tarihte hiç olmadığı üzere yargılayıp cezasını kesti ve işi bitince de postaladı.farkındaysanız adam ülkesine bile dönemedi,almanyaya gitti.bizde papaz bitmez.bunu gönderdiysek sıra bir başkasında demek ki!"

yazım hataları tweetin sahibine ait. rte alacağını almış, öyle diyor. gene haklılar, gene güçlüler kısacası. bunlarda itlik piçlik bitmez gençler. naif olmayın.
  • sussa gene iyi. bazıları bunun başarı olduğunu falan söylemeye kalkıyor. neymiş, tespit etmişiz, cezasını vermişiz, şimdi gönderiyormuşuz, başarmışmışız.
  • çok yaratıcı bir başlık, insan böyle zekalara gerçekten hayret ediyor.
    (bkz: papaz serbest kalınca sus pus olan aktroll)
  • (bkz: osman kavala serbest kalınca suspus olan akp'li)

şimdiden yazayım dedim.
  • dönmenin bir sonu yok fiziksel olarak. rahibin aslında müslüman çıkmasını bekliyorum ben.
  • brunson fetöcü len mk.
    brunson ajan len mk.
    brunson pkk'lı len mk.
    brunson hain len mk.
    brunson terörist len ..
    brunson çıyan ...
    brunson ...

gibi argümanlarla kafa siken akp'li troller veya gerçekten gönül vermiş ama "saf" olarak tanımlayabileceğimiz akp'li vatandaşların suspus olma olayı.

bak akp'li kardeşim; reis zamanında ne dedi "kandırıldık, aldatıldık" biz dedik olur mu öyle bir şey bu nasıl açıklama siz yine de destek oldunuz. biliyorum bu olayda da destek olacaksınız ama size uyandırmak istediğim bir husus var. bu sefer reis sizi kandırdı, aldattı. bak ne demiş reis dk 3.05'te "bu fakir bu görevde olduğu müddetçe o teröristi alamazsın"
    kaynak kendi sözleri

açık konuşuyorum akp'li kardeşim; gözünü artık aç! bu ülkeyi yönetenleri siz de, biz de eşit oranda belirliyoruz. yargısı taraflı, sanayisi atıl, eğitimi bitmiş, gazetecileri hapse atılan, suriyelileri içimize sokan, yandaşı besleyen, gençleri işsiz, halkı ağır vergilerle ezen bir ülke inşa etmiş zihniyete daha ne kadar destek vereceksiniz. korkunuz eğer reis giderse ülke yıkılır ise merak etmeyin 5000 yıllık bir türk devleti bir adam gitti diye yıkılmaz, rahat olun.
hesabın var mı? giriş yap