şükela:  tümü | bugün
 • trt'nin tecrübeli haber spikeri. güzel insan, sohbet adamı. yetişmesine yardımcı olduğu birçok isim, çeşitli kanallarda çalışmaktadır. aktif habercilik yaşamına son veren ve emekli olan aygün, ankara'da özel dersler vermektedir
 • 2004 yılında açılan kanal b'nin yöneticilerindendi. sonra kanaldan ayrıldı.
 • halk tv'ye geçmiştir.
 • halk tv'nin yeni transferi olan doğru ve dürüst spiker, sunucu. böyle tecrübeli ve profesyonel bir sunucuyu bünyelerine katması halk tv'yi daha da güçlendirecektir.
 • "bizi kurtaran adamdır"

  1989-90 sezonuydu. denizlispor 2. ligde (şimdiki 1. lig) şampiyonluk mücadelesi veriyordu. dönemin iletişim imkanları şimdiki gibi olmadığından takımınızın maç sonucunu şanslıysanız radyoda 1.lig maç yayınlarının hemen ardından öğreniyordunuz, değilseniz akşam haberlerini beklemeniz gerekiyordu. denizlisporluysanız üçüncü bir yol daha vardı. delikliçınar'daki fıstıkçı bekir'in (o zaman gözde pastanesinin hafif çaprazındaydı şimdi atatürk caddesinin girişinde) önünden geçmeniz gerekiyordu. gazetenin birine telefon eden koyu denizlisporlu kuruyemişçi, horozlar galip gelmişse skoru bir kağıda yazıp dükkanın camına asıyordu. camda, maç skorunu belirten kağıt yoksa denizlispor galip gelememiş demekti.

  denizlisporun deplasmanda ıspartasporla oynadığı bir pazar günüydü. muhtemelen 1989'un kasım ayıydı. öğleyin dersaneye gitmeden önce babama, dönerken otobüsten fıstıkçı bekir'in camına bakacağımı inşallah iyi haberlerle döneceğimi söyledim. havanın erken karardığı günlerdi. dönüşte, otobüs fıstıkçı bekir'in önünden geçerken heyecanla camda bir kağıt aradım. kağıtta yazanı okumak zaten otobüsten ve o mesafeden imkansız olurdu ama kağıdı görmek -galibiyet manasına geleceğinden- yeterliydi. ama ne yazık ki camda bir kağıt göremedim. hava kararmıştı görüş sağlıklı değildi, camda asılı bir şey aradım, bulamadım. eve geldiğimde üzülerek camda bir şey olmadığını babama söyledim. canımız sıkıldı. halbuki ligin gidişatı için kritik bir maç falan değildi ama bir galibiyet, sıkıcı pazar günü ve pazartesi sendromu için teselli kaynağı olacaktı.

  1-2 saat sonra radyoda akşam haberleri sonrası toplu sonuçlar verilecekti. en azından skoru öğrenmek için babamla beraber radyonun başına geçtik. sıra denizlispor'un grubuna geldiğinde (o zaman 2.lig a, b ve c gruplarından oluşuyor, grup şampiyonları 1. lige (şimdiki süper lige)) çıkıyordu. yine de içimizde bir mucize beklentisi vardı. spiker sıra bizim maça geldiğinde o ikna edici, kendinden emin, güven veren sesiyle şöyle dedi: "ıspartaspor 0 denizlispor 1". bunu duymamızla birlikte büyük bir sevinç yaşadık. bize o gün o sevinci yaşatan spiker rahmi aygün'dü. o günden sonra kendisini ne zaman tv'de görsek babamla "işte bizi kurtaran adam" dedik. yani bizi o günkü moral bozukluğundan kurtaran adamdı o.. yıllardır görmüyorduk, unutmuştuk kendisini. bu olayı da unutmuştuk belki de.. ta ki geçenlerde rahmi aygün'ü halk tv'de görene kadar.. hemen babama seslendim. "gel bak, bizi kurtaran adam var televizyonda.." diye.. saçlar ve bıyık gitmişti ama o hala bizi kurtaran adamdı..
 • arka odadan sesini duyup uğur dündar televizyonda sanıp ekranın karşısına getirendir. sesi benziyor yahu.
 • az önce canlı yayında söylediğine göre beşiktaş kongre üyesi imiş.
 • halk tv'de görmekle sevindiğim deneyimli spiker, diksiyon ve hitabet kursu hocam, saygıdeğer insan.
 • eski trt'nin adam gibi adamlarından. ses tonunu özlediğimiz spiker. kendisini halk tvde izlemek çok güzel.
 • hakan aygün'ün akrabası mı acaba diye düşündüğüm kişi.