şükela:  tümü | bugün
 • mafya avukati... sedat bucak'tan, ibrahim tatlises'e, aysegul tecimer'e kadar bi cok saibelinin avukatidir...
 • müge anlı ile tatlı sert programindaki avukat. program sirasinda sik sik alkis almak icin sesini yukseltmesiyle hayranligimi kazanmistir. hatta arada sover sover, alkisini alir, sonra da kibarca izin isteyip davasina gider.
 • atay karaca'nın cinayet zanlısı canan karaca'nın da avukatlığını üstlenmişliği vardır.
 • hukuk fakültesinden 11 senede mezun olmuş kendisi.
 • muge anli ile tatli sert adli gereksiz programda agzi dolu bi sekilde surekli bagiran avukat sifatli iri amca.
 • türkçemizdeki muadil kelimelere son derece vakıf olan avukat. ( tanımı onun sesinden yaptım)
 • bir şehir efsanesi der ki; bu şahis, ibrahim tatlıses'in dayısıdır.
 • avrupa hakkında çok kızgın olduğunu gördüğümüz avukat. adamın memleketine "bu hafta seçim var, seçim sonrası gelin" dediği halde binbir numara ile gidiyorsun, sonra da bunu gurur meselesi yapıyorsun. programa biri gelmek istese ve müge anlı "şimdi gelme" dese adam kapıya dayansa, güvenlik izin verir mi merak ediyorum.

  umuyoruz ki bugünden itibaren avrupa'yı boykot edip evinde barkında avrupa malı ne varsa hayatından çıkarır. tarzına bakılısa pek lada kullanacak birine benzemiyor. avrupa arabası kullanıyorsa, bu kadar kızgın olduğu insanların ürettiği arabayı kullanmaya tenezzül etmeyeceğini düşünüyorum.

  bir de avrupalı turist beklerken, son gelişmelerle kan ağlayan turizmcilere de durumu açıklasa fena olmaz.

  ekleme editi: şahsen bu kadar kanıt üzerine sürdürülen bir programda yer alanların, tüm konularda mantıklı konuşmasını beklerim. bu tür altı dolu olmayan duygusal konuşmalar, benim açımdan diğer konuşulanları değersiz kılar.
 • programda müge anlı'nın tavırlarını nasıl sindirdiğini merak ettiğim heybetli avukat. sözünü kesiyor, susturuyor, geçiştiriyor, garip garip bakıyor. kendisi de hala fırsat bulduğu yerde onun dediklerini teyit etme derdinde.
 • ben hayatımda bu kadar boş ama bu kadar da tatlı sohbet eden bir adam daha görmedim.

  cevabı evet ya da hayır olan bir soruda dahi sözü kesilene kadar konuşma yeteneğine sahiptir rahmi baba.

  inşallah gündelik hayatta da böyle değildir.

  örnek diyalog,

  rahmi babanın torunu: dede bana bisiklet alacak mısın?

  rahmi baba: yahuuuu canım torunum! sana bisiklet alabilmem için birtakım şartların oluşmasııı bir kısım izahatların tarafıma iletilmesi gerekir. eğeer senin o bisiklete sahip olmana yani hukuki tabiriyle söyleyecek olursak onu zilyetine alma gücüneee, kudretineee haiz olmana olayın şartları müsade ediyorsa ve bunaaaa hukukun bir takıııım kuralları bir yasaklama getirmiyooorsaaa, mevzu bahis kanunlarımız bir tedbir öngörmemişsee senin bisiklet almanda ve bunu iyiniyet kuralı yani hüsnüniyet gereğince kullanmanda hiçbir sıkıntı yoktuuuuur.