• korsana karşı yazı yazmış hanımefendi bugün. http://www.haberturk.com/…atli-kucak-acan-gorulmedi

korsan faaliyet çok pis bir şeymiş, kucak açılıyormuş, değil download stream de yasaklanmalıymış. he çok iyi dedin sen. kürek cezası verelim korsan faaliyet yapanlara. indirdikleri filmin türüne göre kulaklarını, ellerini hatta çüklerini keselim.

mail adresini bulup ona güzel bir liste yapıp göndereceğim. bana 1960-70 arası çekilmiş japon filmlerinin türkçe altyazılı dvd'lerini bulsun bir zahmet hepsini satın alacağım. bu ülkede pazarı olmadığı için basılmayan filmleri izleyemediğim için senin gibi maskeli beşler kıbrıs filmini mi seyretmek zorundayım çok akıllı ve pek etik sahibi gazete yazarı? türkiye'de masaki kobayashi filmleri basan film şirketi mi var? ben internetten indirmezsem nasıl izlerim gel de bir söyle bana? ciddi söylüyorum nasıl seyredeceğim? sinematek mi açtın evinin salonuna size çaya gelip sizde mi izleyeceğiz japon filmlerini?

gitsin bana 1967-1978 arası çıkmış italyan progressive albümlerinin orjinal plaklarını bulsun onları da satın alacağım. o kadar çok küfredesim var ki! yahu her şeyi geçtim ben mesela 70'lerin italyan prog grubununun albümünü indiriyorum, grup elemanlarının hepsi arkadaşım, yazışıyorum adamlarla. sen kimsin de onun emeğinden bahsediyorsun bana! bana hatta adamlar mesaj atıyor şu linkte flac olarak koymuşlar bizim albümü onu indir diye. sen nasıl birisin de bana gelip o grup üyesinin emeğinden bahsediyorsun!

adam 30 sene önce grubu dağıtmış, albümünü basan firma iflas etmiş, yeni plağı basılmıyor. seni mutlu etmek, korsan faaliyete ortak olmamak için ne yapmalıyım rahşan hanım! cidden söyle bana? gidip batmış plak şirketinin varislerinden şirketin haklarını satın alıp albümü yeniden mi bastırayım?

canın çok sıkılıyordu, bu ülkede uğraşacak şey bulamadın da evinde film, dizi izleyen, müzik dinleyen insanlar mı battı sana? hiç dert mi kalmadı lan ülkede!

bana dediğim film ve plakların türkiye'de satılan orjinallerini en kısa zamanda bulun rahşan hanım. o zaman söz bırakacağım korsanı. bulamıyorsanız o zaman bir zahmet susun.

ben kucağımı korsana karşı kocaman kocaman açtım. evet o kucak açan benim. ve kucak açmaya devam edeceğim.
  • şişman kadın sempatik olur önermesinin kitle imhasını yapmış kadındır zannımca.
  • birkaç sene evvel bir kadın programında "kilolarımla mutluyum, hiç zayıflamayı düşünmedim. siz de kendinizi böyle sevmeyi öğrenin. zayıf olmak zorunda değiliz." gibi şeyler söylediğinde, abla olayı çözmüş demiştim.

üzerinden birkaç hafta geçti geçmedi, başka bir kadın programında ünlü diyetisyenlerden birinin gözetiminde diyete başladı. "bütün kadınlara örnek olacağım." dedi. kaç gün dayanabildi bilmiyorum.

ps. işsizken kadın programlarına göz atıyodum evet. napiim sabahları başka bi şey olmuyodu ki...
  • köşe yazarı olmayı ona buna çakmaktan ibaret sanan tombul kadın. twitter'da geçirdiği vakti kitap okuyarak geçirse vasat bir üniversitenin vasat bir bölümünde akademisyen olabilecek potansiyele sahip oysa...
  • ben sismanim, evet sismanim ama bu sekilde mutluyum tarzı gerçek hayatta karşılık bulmadığını düşündüğüm özgüveni ile iticilikte seviye belirleyen bir zat-ı muhteremdir. yazdığı konuları, verdiği mesajları ve ticari amaçlı niyetini düşünüyorum da ne güzel bir memlekette yaşadığımıza seviniyorum. fırsatlar ülkesi asıl bura lan,walla.
  • "berbat" olarak nitelendirdiği ve okuycusuna boşuna gitmeyin tavsiyesinde bulunduğu 'district 9' filmi, en iyi film de dahil olmak üzere 4 dalda oscar'a aday olmuştur. kendisinin "eşsiz" film yorumlarını ilgiyle ve neşeyle takip ediyoruz.
  • kendisini televizyonda her gördüğümde, içimden kafam kadar gülşah diye haykırmak isteği gelmesini sağlayan şahıs.*
  • kanal d'de f1 istanbul grand prix yayınının başlamasına dakikalar kala jason tahincioğlu ile bir kez daha canlı yayın konuğu olarak alınmışken iki arada bir derede yayından yok olmuştur. tahmin ediyorum bunun iki nedeni vardır: birincisi zat-ı allerini sürekli methettiği hede hödö takımı aşçısının yaptığı içli köfte ve tandırın çağrısına daha fazla karşı koyamaması ya da ikinci olarak yayın yönetmeninin sunuculara "atın o salağı dışarı, seyirciyi kaybediyoruz" diye emir vermesidir...
  • itici kelimesinin vücut bulmuş hali.
  • kendisiyle tamamen barışık bir izlenim vermeye çalışan ama öyle olmadığı belli olan birisi. bir programda birkaç gün sağlıklı gıdalar yiyecek olsa kendini çok kötü hissettiğini, ardından hemen kebaplara saldırdığını söylemişti. kendince ben istediğim için böyleyim mesajını vermeye çalışıyordu. ancak benim gördüğüm sadece histerik bir şekilde ben böyle mutluyum çığlıkları atan bir kadın. yazar veye radyocu yönüyle hiç tanımıyorum kendisini. bunu da belirtmek isterim!
hesabın var mı? giriş yap