• rainbow kitten surprise, 2013 yilinda kuzey karolina'da kurulmus, alternative rock indie turunde muzik yapan bir grup. kendilerini yillar yillar once devil like me sarkilari ile tanimistim ve o siralar epey dinliyordum da sonralari aklimdan cikivermis.

diskografi:
    seven + mary (2013)
    rks (2015)
    how to: friend, love, freefall (2018)
    mary (b-sides) (2019)

youtube algoritmasi sag olsun, it's called: freefall sarkilarini karsima bir daha cikardi gecenlerde. hazir yeniden dinlemeye baslamisken ve kendilerine iliskin pek bir sey yazilmadigini da gorunce ben yazayim dedim.

duzeltme: yazim hatasi giderildi. tesekkurler, komorebice!
  • abd'nin kuzey karolina eyaletinden çıkma, beş üyeli bir müzik grubu.
    ilk çıkışlarını kasım 2013'te 'seven + mary' isimli albümleriyle yaptılar. 2015'te 2. albümlerini 'rks' adıyla piyasaya sürdüler. son olarak bu sene 6 nisan'da ismini pek tatlı bulduğum 'how to : friend, love, freefall' albümünü yayımladılar.
    şu sıralar konser vermekle meşguller.

bahsettiğim 3 albümde ise toplam 35 şarkı yer alıyor.
    bunlardan, benim beğendiklerimin birkaçı şöyle :
    - devil like me
    - seven
    - lady lie
    - painkillers
    - all's well that ends
  • seven + mary isimli albumleri guzel olan, henuz pek bilinmeyen grup.
  • rks albümü çok iyi olan, nedense şarkı sözlerinin gerçek bir içtenlikle yazıldığını düşündüğüm grup.

(bkz: cocaine jesus)
  • it's called: freefall adlı şarkıları şeytanla yapılabilecek bir sohbeti içerir. şeytansa artık bırakması gerektiğini söyler. çünkü cehenneme düştüğünde ne yapacağını bilemeyeceksin der. benden arkadaş olmaz diye de ekler. arkadaşlığını almayanlar dileklerini cehennemde sonlandırırlar. insanoğlu şeytanı bile küstürmüştür. insanın en kederli olduğu yer kötülük yaptığı yer değil, insan olduğu yerdir.
hesabın var mı? giriş yap