şükela:  tümü | bugün
  • swat serisi oyunlarla haşır neşir olanlar için ilaç gibi gelecek oyun. bekliyoruz efendim.
  • swat 4'ten sonra eksiği çekilen rehine kurtarma oyunlarının ilacı olacak oyun. çıksın da alalım diye düşünmeye başladım bile.
  • "oha, ananı avradını, oha, oha, oha" nidaları yaratmış, sadece gameplay videosu ile daha önce bir çok oyunun açmış olduğu yarama merhem gibi gelmiş oyun. umarım bu merhem, tenimin altında patlayacak truva atı kıvamındaki bir saatli bomba değildir.. ama şimdi, oyunda fazla özgürlük var gibi gözüküyor. yani o duvarı patlatıyorsun, şu duvarı patlatıyorsun falan derken bir yerden sonra millet işin prosu olacak ve iki taraf da karşı tarafın taktiklerini refleks olarak hızlı hızlı bastıracak.. oyunun ilk başlandığı, iki tarafın da oyuna adapte olduğu amatör dönemde sarabilir, ama ilerledikçe, zaman harcadıkça bokunun çıkacağı olasılığı yüksek gibi. umarım öyle olmaz, her oynandığında belirsizliğin ana faktör olacağı, dolayısıyla her oynandığında yeni bir oyun oynuyormuş gibi olacağı bir denge tutturabilirler.

edit = bak adam da oynarken "garajdan girelim" dediğinde, diğeri "oraya deli gibi bubi tuzağı kuruyorlar hep" dedi. heh işte olay buna dönerse, tek düzeliğe düşerse ne anladım ben o oyundan..
  • tom clancy hayatini kaybettikten sonra en ozgur oyunu cikartarak icimizde de bir burukluk yaratmis harikulade oyun olacaktir.
  • oyun muhteşem şeyler sunuyor gibi görünüyor fakat bu şekilde oynayacak adam bulmak çok zor olacaktır.

yine hilf-life oynar gibi etrafta koşuşturan ergenler ya da bölümleri ezberleyip sadece el kazanma amacıyla rush mantığıyla oynayan garip tipler yüzünden şu taktik tadın yarısını bile almak zor olur muhtemelen.
  • muhteşem bir script videosuyla karşımıza gelmiş oyundur. beklentiniz yüksek olmasın, oyun böyle gözüküyor olabilir ama kaç kişi böyle oynayacak?
  • http://www.twitch.tv/ubisoft kanalında şu an özel bir yayınla tanıtılan oyun.

edit: trailerındaki gibi sessiz sessiz gideyim de yere bomba koyup üstünden atlayayım da tarzında olmadığını anladığımız oyun olmuştur. duvarlara ateş et, duvarlara ateş et, duvarlara ateş et, spray spray spray. başka da henüz birşey göremedim.
  • izlemesi keyifli.
  • britanya ekibinin tanıtım videosu yayımlanmış. merakla takip ediyoruz.