şükela:  tümü | bugün
  • butch cassidy and the sundance kid filminin soundtrack'indeki en guzel parca..
  • raindrops keep fallin on my head
    and just like the boy whose feet are too big for his bed
    nothing seems to fit
    those raindrops are fallin on my head
    they keep fallin
    so i just did me some talkin to the sun
    and i said i didnt like the way he got things done
    sleeping on the job
    those raindrops are fallin on my head
    they keep fallin

but there's one thing i know
    the blues they send to meet me won't defeat me
    it won't be long till happiness steps up to greet me

raindrops keep fallin on my head
    but that doesnt mean my eyes will soon be turning red
    crying's not for me
    'cause i'm never gonna stop the rain by complaining
    because i'm free
    nothing's worrying me

it won't be long till happiness steps up to greet me
    raindrops keep fallin' on my head
    but that doesn't mean my eyes will soon be turnin' red
    cryin's not for me
    'cause i'm never gonna stop the rain by complainin'
    because i'm free
    nothin's worryin' me

lalalaalalalaa
  • otostopçunun galaksi rehberindeki yağmur tanrısı'nın lakabı...
  • işler olabilcekleri en boktan sekle girdiginde akila gelip mirildandigi takdirde insani nedensiz bir sekilde mutlu eden sarki..kardelen misali resmen karin altindan cikarir insani..

orumcek adam 2 nin "ulen be hayat ne guzel mina koyiim ben olmusum orumcekdir duz duvara tirmanioduk resmen be sukur biraktik isleri" egiliminde ki sahnesiyle super orutusur bu film..

dedigim gibi en umutsuz anin gaz veren sarkisidir..
  • simpsonsların bir bölümünde homer ve marge bisiklet sürerken birlikte bu şarkıyı söyleyip bölümü öyle bitirmiştir. ayrıca nils ve uçan kaz'ın da soundtrack'ın da yer alan bir parçaydı bu.
  • insana huzur veren şarkılardan.
    sırf bu yüzden tez yazarken sürekli bu şarkıyı dinlerdim, rahatlatırdı beni. arka fonda sürekli tekrar edip dururdu.
    şimdi şarkıyı her dinlediğimde aklıma o dönem geliyor. artık bana tüketici davranışlarını falan hatırlatıyor. bir güzelim şarkıyı daha heba ettim.
  • ben bu şarkıyı ilk kez 2003 yılında dinlemişim. şimdi hatırladığım bu detayı üçüncü kişilerin ilgilenebileceği hale getirecek olursam; bu şarkı 2002 tarihli ama seyirciyle kavuşması 2003'e kalan george clooney'in heyecan verici yönetmen debü'sü confessions of a dangerous mindfilminde, chuck barris'in insanlık onurunu düşünmeyen yarışma programlarından birinde, kendisinin "milyonlarca amerikalının televizyona çıkıp kendilerini rezil etmek için bu kadar hevesli olabileceklerini ben bile bilmezdim" gibisinden sözlerinin arka planında uzun saçlı, nerd tipli bir genç tarafından seslendiriliyordu ilk duyduğumda. öyle etkili bi şarkı ki o ufacık anda, o kötü yorumla bile kendisini belli etmişti. hemen filmden sonra b.j. thomas yorumunu bulup dinledim, oscarlı olduğunu fark ettim, kalkıp butch cassidy, spider man 2 izle vs. derken o gün bu gündür çıkmıyor hayatımdan şarkı.

yani demem o ki, ben bu şarkıyı ilk kez 2003 yılında dinlemişim. ama şimdi sorsan, çocukluğum bunla geçti derim. öyle de tanıdık geliyo kerata.
  • denildiği mükemmel bir yağmurlu hava şarkısıdır, güzeldir, az bilinenlerdendir.
  • herkesin hayatından bi' hafta belirleyip, o haftanın theme müziği olarak seçmesi gereken müthiş parçadır.