şükela:  tümü | bugün soru sor
  • alkışlarlayaşıyorum'un şu an ki en iyi üyesi. sitenin kuruluş amacına yönelik paylaşımlar yapmakta -ki yaptığı paylaşımlar hakikaten zor bulunacak cinsten- ve site ahalisinin yıllardır bürünmekte olduğu memesever yapıyı toza dumana katmaktadır.

eğer burayı okuyorsa kendisine teşekkürü bir borç bilir, paylaşımlarının devamını dilerim.

not: trt arşivi'nde çalışmıyorsa, bende bi şey bilmiyorum.
  • (bkz: alkışlarlayaşıyorum)'un son zamanlarda en iyi paylaşım yapan üyesidir.severek takip ediyoruz.kendisine buradan bolca teşekkür ediyorum

ayrıca kendisi bu video'nun altındaki yorumunda , tolga abi'ye edilen küfürün videosuna ulaşabilecegini iddia etmiştir.merakla bekliyoruz.

ilgili video

(bkz: hugo'nun da amına koyim tolga abi'nin de)
  • alkışlarlayaşıyorum'u ayakta tutmaya çalışan yegane üye.

barzo rap, arabesk rap, elleri sıcak suda yanan kız rapi yerine olması gerektiği gibi, tamamen nostaljik içeriklerle dolu bir arşiv yaratıyor.

hayretle ve severek takip ediyorum kendisini.
  • twitter hesabı için;

https://twitter.com/90raise
  • resmen arşiviyle aşmış bir alkışlarla yaşıyorum üyesi.kimsenin bulamadığı videoları yüklemiş adam 2 saattir izliyorum her biri nostalji.
  • dikkatle takip edilmesi gereken değerli bir alkışlarlayaşıyorum üyesi. iyi ki varsın raise90 ve sonsuz teşekkürler nostaljik paylaşımların için.
  • nostalji kıraathanesi isminde yeni bir web sitesi açmış. henüz içerik yönünden zengin olmasa da zamanla güzel bir nostalji mecrası haline geleceğini umuyorum.

nostalji kıraathanesi
  • aynı zamanda çaylak bir yazardır. alkışlarla yaşıyorum'da paylaştığı video açıklamalarını kendine bir tarz olarak belirlerse, sözlüğe enfes içerikler kazandırabilir. tez zamanda anket tarzı entrylerden kurtulup, kendini bulması gereken yazar.

''sene 2000. o dönemlerde kaset satışları peynir ekmek gibi satmaktaydı.her gün çıkan yeni bir şarkıcı, kaseti satmasa bile bir şekilde meşhur olmayı başarabiliyordu.

işte bu dönemde fırsattan istifade çocukların çok sevdiği şirinler'e özel bir kaset yapılması planlandı fakat bunun için bir şarkıcının şarkıları söylemesi gerekir diye düşünüldü.

ilk başta teklif o dönem çocukların en sevdiği isim olan (tabi şimdilerde değil) ham çökelek'le star olmuş atilla taş'a gelmişti.atilla taş gelen teklif parasının az olduğunu düşünüp kabul etmemişti.daha sonra mustafa sandal ve bir çok şarkıcıya da teklif gitmiş olsa da kabul eden olmamıştı.

daha sonra şirinleri seslendirecek bir dublör bulunup şarkıları söylemesi sağlandı.

kaset, 2000 yazında çıktı ve birden çok satmaya başladı.öyle ki çocukluğumuzda elbet bir çoğumuz bu kaseti almışızdır.

ben de sizlere bu nostaljik kaseti paylaşmak istedim.

iyi nostaljiler.''
  • plak yapcam muhabbetlerinden mütevellit yavuz çetin olma ihtimali vardır
  • bugün yapmış olduğu, nostaljinin dibine dibine vuran paylaşımla, alkışlarlayaşıyorum adlı internet sitesinin çöküşünü, en az bir yıl daha ertelemiştir. varolsundur, yaşasındır.

unutulmayanlar isimli paylaşım

bonus: vidyo, hugoya küfreden çocuk barındırmaktadır.