şükela:  tümü | bugün
 • sarinilasi adam
  izmirin gulu
 • birilerinin kendini altın suyuna batırmasıyla öyle olabileceğini sandığı insan..
 • eski ev, klan arkadaşım. yanakları sıkılası adam.
 • birinci nesil olup entry girmeyi yıllar önce terk etmemiş olmasına rağmen(üç ay önce girilmiş entry si var) 84 tane entry si oluşu ilginç olan yazar.az ve öz yazmayı tercih edip, 'çok süper yazmayacaksam hiç yazmayayım' deyip garbage entry girmekten mi kaçınmıştır, yoksa başka gerekçeleri mi vardır bilinmez. 'belki de olayı hepimizden farklı şekilde algılamaktadır?' diye de düşündürebilir.

  bizim bunu neden bu kadar dert edinmekte olduğumuz da merak edilebilir. o da ayrı konudur.
 • dombili ve taocu olmasının yanında yemek yiyişi ile insanın iştahını açması olası çok konuşan ama genelde boş konuşan, buna rağmen kendini dinletmeyi başaran lorel ile hardy'nin hardy'si görünümlü olmasına rağmen raistlin nickini kendine benimsemiş ev arkadaşı * komedi filmi izliyorsa bu kişi yanında uyumaya çalışmayın. hatta yan odada da uyumaya çalışmayın **
 • geçmişin ve bugünün efendisi olan, küçüklüğü ezik geçmiş hiçbir kız bakmıyor diye kendini büyüye adayan zavallıcaktır, hayatı boyunca kardeşi caramon'un gölgesinde ve korumasında yaşamıştır, tanrılık savaşı verirken dahi :)
 • hayatima yon vermis insanlardan birinin zamaninda internet alemlerinde gezinirken kullandigi nicki. gercek adini hatirlamamakla beraber nickini cok iyi hatirliyorum. hikayesini de yazayim:

  sene 2007-2008 falan. o zamanlar liseye yeni gecmistim, dandik laptopumda world of warcraft oynamak istiyordum. ama ne yazik ki oyun suresi almaya param yoktu. kendime private server kurma karari aldim. ortaokuldayken aynisini knight online icin yapmistim, neden wow icin de yapmayayim dedim. bir hafta ugrastiktan sonra basarisiz oldum.

  derken internetten raistlin ile tanistim. raistlin, benimle gerek sykpelasarak, gerek gunlerce mesajlasarak serveri ayaga kaldirmama yardimci oldu. bir yandan muhabbet ediyorduk bir yandan da ufak ufak gerekli isleri gerceklestiriyorduk. o yaz kendisi sayesinde icin cok ilginc ve eglenceli gecti.

  su an bilgisayar muhendisi olup bir oyun studyosunda calisiyor olmamin sebeplerinden biri sensin. bilgisayarlarin buyu olmadigini. bilgisayarla oyun gelistirmenin (bu isdandik bir private server kurma da olsa) liseye yeni gecmis bir cocuk tarafindan da gerceklestirilebilecegini bana gosterdigin icin tesekkur ederim. umarim bir gun bu yaziya denk gelirsin.
hesabın var mı? giriş yap