• hatalı entry giren her yeni nesil sözlükçüyü insandan sayıp üşenmeden uyarı mesajı yazan, üzerine bir de hatalı entry giren yazardan ukalalık yiyen zavallı yazar kişisi. o değil de yeni nesiller ne saygısızmış be; ergen ağzıyla ukalalıklar falan.
    (bkz: çok dertliyim be sözlük)
  • bar duvarina yerleştirilecek bir ekran ve ekranda oynayan bir film ile kolayca devre dışı bırakılabilir. zayıf noktası bu.
  • zaman: 2011 yaz-akşam, yer: kadıköy, hava: +20 derecelerde

sevgili raj, şahsıma şöyle bir anı anlatır:

dağcılık yaparken saça dökülen su ve süper soğuk havanın birleşmesi neticesinde at kuyruğu yapılmış olan uzun saç donar ve höt diye kırılr.

işte bu hikaye günlerce, haftalarca, hatta aylarca kabusum olup ter içinde uyanmama neden olmuştur.

-----

zaman: 2012 kış-sabah, yer:espoo, hava: -21 derece

saçın hafiften nemli olmasının bir sorun olmayacağı düşünülüp apar topar evden çıkılır. 5 dakika sonra saçının donmuş olduğunu fark eden epigonion paniğe kapılır ve minik bir çığlık atıp ilk gördüğü markete dalarak saçını nefefesiyle ısıtır ve tam o sırada raj'ın anlattığı lanet olasıca hikayeyi düşünüp iç geçirir. neyse ki saça zarar gelmemiş (boyundan bir şey eksilmemiş) fakat yarattığı panik yeterli olmuştur.

ah şimdi bu çocuk askerde kırılacak bir saçı bile yok diye de üzülmüyor değilim hani. sevgiyle anıyorum. kippis!
  • hindistan'da ingiliz yönetiminin egemen olduğu dönem.
  • bana birincil traitimin geeklik olmadığını söyleyen insan. "bak sekste bile rp yapmam gerekiyor, öylesine geekim" dedim inandıramadım.
    arkadaşım sensin geek değil. hıh. :p

ama seviyo muyuz? çoook.

aramızda kalsın, benim kadar olmasa da o da geek. yaaa...
  • bazen çok konuşur.
  • camp lazlo adlı çizgi filmdeki hint filidir.hint fili olmasından dolayı biraz aksanlı seslendirilmiştir.çizgi filmin türkçe dublajlı halinde ise bu konuşma farklılığı hintli filimiz rajı adeta adanalı laştırmıştır.
  • sourberryde çaldığı şarkıları seçerken kullandığı faresinin altı yalanası insan.
  • önceki hayatında ortaçağ ingiltere'sinde yaşamış ve yaptığı her bedene uyan, kılıç geçirmez chain mail'ları ile ün salmış blacksmith.
  • sourberry'de şu an süper bir 80s yayını yapan bi anda modumuzu değiştiren dj/yazar. kaçırmamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap