şükela:  tümü | bugün
  • 1989 doğumlu slovenyalı futbolcu. önümüzdeki sezon istanbul başakşehir fk forması giyecek.

slovenya milli futbol takımı formasıyla 2 maça çıkmştır.
  • kayserispor'a kiralanmıştır.
  • kayserispor'un sloven defansif ortasahası.

tam bir görev adamı. oyunda kalması arkadaki iki stoperi o kadar rahatlatıyor ki resmen üçüncü stoper gibi oynuyor. pas yüzdesi her maç çok iyi. ayaklarına hakim ve fiziksel olarak da eşleştiği adamlardan çoğunlukla daha iyi. ikili mücadele kaybettiğine çok fazla rastlamadım.

seneye kurulacak kadroda raheem lawal'le birlikte banko oyuncu olmalı. çok bir şey vermeyiz bonservise sanmıyorum. umarım burayı okuyan bir yönetici abimiz yazımızı dikkate alır.
  • baskan mehmet sepil'in aciklamasina gore göztepe'ye transfer olmustur. heran imza atabilir.
  • goztepe'den biran once gonderilmesi gereken gereksiz otesi oyuncu. kendi kendine kirmizi kart yiyip 10 kisi birakmistir besiktas karsisinda.
  • kazmanın teki yedirdiği bir sürü gol var ne iyi top kapar ne topu iyi kullanır sezon sonu yallah.
  • gördüğü kırmızı kart için, daha doğrusu ikinci sarı kart için haksız kart demiyorum. kesinlikle tartışmasız bir kural var. hakeme fiziksel müdahalede bulunamaz bir oyuncu.

ama o kartı istanbul takımlarından herhangi birinin oyuncusuna çıkarsın türkiye'de bir hakem, o hakeme düdüğünü astırırlar. bundan da gayet eminim.

hele ligimizde emre belözoğlu gibi her maç hakemi çekiştiren, hatta azarlayan oyuncular varken, kimse kusura bakmasın ama yemişim o kırmızı kartın haklılığını. türk futbolundaki iki yüzlülüğün başka bir uygulaması daha.

ayrıca göztepe için bu bir değil, iki değil. üvey evlat mı bu takım?
    (bkz: 1 nisan 2018 göztepe kasımpaşa maçı/#75608362)