• rocky'nin turkce okunusu
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • yazar olunca direk büyük bir popülariteye sahip bir başlık ile ekşi hayatına başlayacak 9. nesil çaylak.
  • günah gecelerinin mavra adamı, rakımda buz parçası nesildaşım. ayrıca kendisini kırka yarıp yine kırka bölseler, ve kırk bostana gübre diye serpseler, kırkbin tane ot biter de kırkbin derde deva olur diyorum. hoşgelmiş sonunda.
  • bir nevi ısrarcı ve yırtıcı forvet. hoş gelmişler, sözlüğe line getirmişler...
  • ailemin tek çocuğuydum ama hiçbir zaman bir abi eksikliği hissetmedim. özellikle misafirliğe gelen yaşlı teyzeler ay canım ne kadar zor oluyordur senin için sana göz kulak olacak birinin olmaması derlerdi dedim ya ama ben hiç o zorluğu yaşamadım. kendimi bildim bileli bana abilik yaptı rakı. o kuzendi ama aslında abiden öteydi..

ihtiyacı vardır ya hani hepimizin bir yol göstericiye, hayatta ne olursa olsun danışabilecek birine, en zor anında sıkışıp kalınca arayacak birine işte o kişidir rakı benim için.

ne mutlu bana ki böyle bir kuzenim, pardon pardon ne mutlu bana ki böyle bir abim var.
  • entrylerini keyifle okuduğum dokuzuncu nesil yazar. sözlüğe çok aşina bir üslubu var.

rakı deyince karşımda beliren sarhoş herif şimdi entry yazıyor. *
    entryleri ben okumuyorum, o şarhoş sallana sallana bana anlatıyor sanki.
    izlemeye başladık* : )
  • karsilikli oturup icilesi , nickinin muptelasi.
  • yanarım yanarım kendisiyle 12 itibariyle sona ermiş doğum gününde bir büyük açıp karşılıklı kadehlerimizi tokuşturamadığımıza yanarım..
  • suser olanına şu güzelim sınav döneminde iletmek istediğim tek bir şey var.

acı yok rocky!
hesabın var mı? giriş yap