şükela:  tümü | bugün soru sor
1940 entry daha
  • diğer hiç bir içki de yaşayamadığım bir kaliteyi bu içki de yaşıyorum. ilk kadehi hep belli bir noktaya kadar doldurur ve sek içerim.ilk kadehi dikip bardağı masaya vurduğumda direk çakıra bağlarım. içtikçe ayılmak denen bir kavram varsa ben bunu yaşıyorum.

içelebilen ve kültüre has olan içki.
  • bugün öyle gerektirdi. eve gelirken bir küçük aldım. baktım ki rakı bardağım yok. çay bardağı candır dedim doldurdum. akbaba geldi aklıma.

bıraktım kendimi müziğe, mezeye, tekilliğimin sessizliğine. sonra düşündüm, acaba californication tam rakılık bir dizi mi diye? gelenekselciliğe vurdum sonra açtım fasıl müziklerinden.

rakı insanı olmadığım için pek bilmem fasıl falan. sonra çocukluğumdan bir şarkı çalındı kulaklarıma youtube'dan; köy çeşmesi başında köyün delikanlıları söylerdi "aç kolları sar koynuma..."

o an power metal, death metal, black metal vs. gitti hepsi.

bir ben kaldım, bir de köy çeşmesi. attım kendimi oluğun içine, boğulur gibi oldum, sonra çıktım, yükseldim göğe.

şimdi de wardruna çalıyor.
  • alkollü içeceklerin zeki müreni, michael jordanı, al pacinosu, maradonası, pink floydu ve daha bir sürü sayamadığım zirve noktasıdır...
  • çok uykum var ve yorgunum .

yoksa tam şu an lazım olan şey aslında bana.

tanım: içkilerin şahı .
3 entry daha