şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da gezerken gördüğüm 2 gün önce yüklenmiş orijinal ismi ''akp'li türbanlı seçmen seçim kutlamasında rakı içiyor'' olan 10 sn'lik görüntü,paylaşayım dedim,helal olsun bacım iyi götürüyor maaşallah.
    link
  • günahı onadır. afiyet olsundur.
  • hala insanların yaşam tarzlarını eleştiren zihniyeti gösterir.

yahu arkadaş rakı içen adam müslümanlar rakımıza karışıyor kıyafetimize karışıyor yobazlar diye dert yanar. a be kardeş senin yaptığın ne çok afedersin. bırakın artık bu işleri rakı içen isterse götüyle içsin isterse başörtüsüyle başını kapatan ister rakı içerek içsin ister zemzem suyu.

not: işbu entari üstteki değil alttaki entarilere bir cevap olarak girilmiştir.
  • çok tatlı rakı içen türbanlı.

keşke her yerde görebilsek.
  • isteyen istedigini icebilir ister kapali olsun ister acik bu hickimseyi ilgilendirmez. ama bu bize son yillarda ici bosalan bir dinciligin arttigini gosteriyor. insanlar sadece gorunuste bazi seyleri yapiyorlar ve bunun tek sorumlusu akp'dir. akp sayesinde din bir yasam kurallari/bicimi degil sadece goruntu'ye donustu. ici dolma gibi oyuldu ve anlamsiz seylerle dolduruldu. ben turkiyede iken (2001 oncesi) belki sagda solda daha az kapali vardi ama gercek dinini yasayan insan daha coktu. insanlar samimi ve daha hosgoruluydu.

bacim sen ic ic. asil sorun dini bu hallere sokanlarda
  • tekirdağ'ın yuzde 30u.
  • birazdan bizi ilgilendirmezciler çıkar, herkesin dini kendinedir tammammmmıaaa derler
  • tezatligin resmini cizmis olan kadin...
  • sözüm ona dindar türbanlıdır. taktığı bez parçası neyi simgeliyor biri bana söylesin? nedir hacı türbanlı denince aklımıza gelenler? dindar, evlenene kadar kimseyle sevgili olmaması gereken, islamın tüm gereklerini yerine getiren vs..

eee şimdi bunun mu rakı içmesi normal? bu mu bizi ilgilendirmez? lan mahalle baskısı dediğiniz şey bu türbanlı kadının kesiminden gelmiyor mu? bunun oy verdiği, taptığı adam ülkeyi kuranlara ayyaş falan demiyor mu? bunun zihniyeti sahil kenarlarındaki sevgilileri kovalamıyor mu? ee ben de bunu normal mı karşılayayım? beni ilgilendirmez diyeyim? ya siktirin gidin. zaten başımıza ne geldiyse bu "kimseyi ilgilendirmez, size ne, sana ne" diyenlerden geldi.

ne derseniz deyin bunu normal bir şey gibi gösteremezsiniz. en azından ben yemem.

bez parçasını tak iffetli görün, bez parçasını tak ihale al, bez parçasını tak dindar görün oh ne güzel dünya amk. hayat sıkmabaşlara güzel lan!