• rakı içen kadın, kendiyle en azından bu konuda övünme gereksinimi duymayan kadındır.

edip: başlıkları açıp açıp kaçmayın lan.
  • rakıyı iyi içiyorsa bu kadın, bırakınız övünsün efendim. zararı yok.
  • ancak dünya görüşü daracık olan biri tarafından rakı içtiğiyle övündüğü zannedilen kadındır. rakı içmeyi garipseyen bünyeler bu kadınları kötülemek için her yolu deneyeceklerinden övünüyormuş gibi gösterilip karalanmaya çalışılır. telaş edilecek bir şey yok.
  • şu zamana kadar yüzlercesini gördüğüm, gereksiz bir özelliğiyle övünen ve içerken "aa rakı mı içiyorsun sen de" tepkisini hiçbir zaman vermediğim için çoğunlukla bozulan tiplerdir. hayır içmeyi bilseler gam yemeyeceğim kolayla içenler mi dersin, buz koyanlar mı dersin, bardak azaldıkça buz ekleyenler mi dersin (ki bu en içler acısı) türlü türlü içicisi var. tabi sadece kadınlar için genelleme yapmamak lazım rakıyı böyle saçma sapan şekillerde içen hıyarlar da var. özentilikten başka birşey değil yemin ederim, ha adabında benim sınırım 2-3 duble diyip içip bırakan kadına saygı duyarım. ama ben ne zaman fasıl, fix menü tarzı mekanlarda bayanların bulunduğu masada rakı içsem ya kızlar birbirine giriyor yada bi olay çıkıyor, gece sonunda ağlamalar teselliler başlıyor.
  • ne raki ictigimle ne icebildigimle ovunmekle beraber
    basimin taci kadindir.

hossohbeti de iyi ise daha ne arar insan.
  • düşenleri toplayan arkadaşlara sinyal çakmaktadır.
  • %90'ı yalan söyleyen kadınlardan biridir.
    geceyi burunlarından sarkan 50cm üzeri vücut sıvımsıları ile ya da gidilen mekanın tuvaletinde başkalarının vücut sıvılarını giysileri ile paspaslayarak tamamlar bu %90'lık kısım.
    geri kalan %10'da bırakın övünsündür.
  • gerçekten başkalarının dikkatini çekmek için içiyorsa " bakın ben rakı içiyorum ehe " diyorsa, amının ortasına tekme atılası kadındır. gerçekten hoşuna gittiği için, keyfi keder içiyorsa eli öpülesi kadındır.
  • yerlere göklere çıkarılmasın, tek kelimeyle basittir.
  • trakyalı bir kız olması kuvvetle muhtemeldir. aynı zamanda trakyalı olmasından da övünerek bahseder.
hesabın var mı? giriş yap