• ikisini de sevmeyip vodka seven kadın olarak versus ekliyorum. *
  • kategorize etmeyi ne kadar da çok seviyorsunuz. hele kadını kategorize edip kalıplara sokmaya çalışmaktan bi bıkmadınız gitti.
  • ikisini de sevmiyorum, baileys candır. *
  • ikiside candır...
  • rakı seven vs şarap seven vs bira seven şeklinde geliştirebileceğim çoklu kişiliklerimi örnekleyen tanımlar silsilesi
  • her ikisi de kirmizi ojeli tirnaklari ile ergenlerin hayallerini suslemektedir.
  • 2si de farklı ve güzel .illaki seçim mi yapılmalı.
  • "nesnelere ve maddelere amacını aşan anlamlar yüklemelerde bugün" adlı programın yeni bölümüyle bizlerlesiniz, anlaşılan yine.

benim her programdan sonra söylediğim ise şu oluyor ancak; "saçmalarken sahi hiç mi yorulmuyorsunuz?"

tanrı, içki çeşitleri üzerinden kadın sınıflaması yapan erkeğin eliyle, kendine içki tercihi üzerinden kimlik oluşturmaya çalışan kadını yarattı.

ve tanrı, içki çeşitleri üzerinden erkek sınıflaması yapan kadının eliyle, kendine içki tercihi üzerinden kimlik oluşturmaya çalışan erkeği yarattı.

bu farklı cinsiyetlere mensup olsa da aynı tip insan profiline sahip insanlar için, içkiye dair damak tadı, tercih, zevk, keyif ne demekti?

damak tadı, içim kolaylığı ve içtikten sonra bünyede yarattığı etki üzerinden şekillenmesi beklenen basit bir tercih dışında her şey demekti.
  • alkol sevmeyen biri olarak sarap en icilebilir olani gibi, sarapcilar grubuna +1
  • rakı seven kadın dert sahibi kadındır , şarap seven kadın ise dert sahibi yapan kadındır.
hesabın var mı? giriş yap