şükela:  tümü | bugün
426 entry daha
  • tekila çok mu tatlı?
  • ben kabullendim, madalyayı ne tarafta takıyosunuz. merhaba hocam ben de o tarafa gidiyorum. beraber gidelim.
  • bir saattir youtube'da rakı masalarını gezerken denk geldiğim başlık. hayvanlar gibi özlemişim, kötü içki diyorlar lan. tamam aga kötü. içme. içme lan. içme olum. içme. rakı masasını özledim lan.. vay arkadaş..
  • güzel arkadaşım rakıyı sevmemene dair dile getirdiğin düşüncelerin fazlası ile saçma. bir kere meyhane de rakı içilir. en kötüsü şarap içilir mezesi de muhabbettir. meyhane kültürü falan demişsin ama meyhane nedir, meyhane kültürü nasıldır onu pek idrak edememişsin. yazdığın girinin sonunda bir de kısaca bla bla bla şeklinde saçmalamışsın. senin gibiler zaten rakı içmesinler mümkünse. şimdi saçmalamaya devam edebilirsin güzel kardeşim.
  • bisküvi, çikolatayı aşırı seven toplumda rakının da sevilmesi doğaldır çünkü anason tadı yoğundur...
  • hiç açıklamaya ihtiyaç duymadan söyleyeceğim tek şey: “rakı güzel bir içkidir.”
  • kendi çapımda mini bir barım var,viski çeşitlerinden ,tekillaya,martiniden malibuya,premium votkalardan likorlere,saraplara kadar yıllarımın emeği bunu dolabında 1 şişe smirnof olup kendini içki gürmesi sanan ,rakıyı boklayan ergenler yorum yapmadan once bir düşünsün diye yazıyorum. keza canım bugün birşeyler içmek istiyorsa dolapta rakı varmı önce ona bakarım,üşenmem mezemi koyarım bir dublemi içerim.
    önce rakı gelir aklıma her halükarda.
  • başlığı görünce canım rakı çekti. rakı ilaçtır be.
  • meze kültürü olmayan yarraklar tarafından tanımlanmaya çalışan beyanat..
  • yaş üzüm rakısını ağzınla içersen ne kadar güzel bir içki olduğunu anlarsın
189 entry daha