• rakıyı susuz için insan zevki uzatmasını bilmeyen insandır.....

not: viski de vodka da sek içilir...
  • rakinin kiymetini bilendir. daha keskindir ama dibine kadar alirsiniz bu meretin tadini. bide sek icenlere korkunc gözlerle bakilmasi ve onlarla 'ooo hatuna/adama bak, sek iciyor' denmesi ayri bi gariplik. ne var amk sen rakiyi onla bunla karistirinca ben sana bisey diyomuyum?
  • susuz içince rakının tadının daha iyi aldığına ikna olmayan, artislik yapıyor, diyen ve rakı içmeyi bilmeyen dingiller yüzünden bazı ortamlarda su katıp içmeye başlayan rakıseverlerdir.
  • 2016 dan itibaren çoğu rakı sofrasında göremeyeceğimiz insan tipi. zira rakıyı sek içmek her babayiğidin harcı değil artık. içen görürseniz çökün yanına, nasiplenin mümkünse..
  • valla var böyle adamlar. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama benim 2 katı kadar su koyduğum rakıyı karşımda susuz içince ulan ben rakı içiyorsam bu adam ne içiyor diyorum. valla bende ne öyle damak ne de öyle taşak var. saygı duyarım fakat tarzım değil.
  • ben soğuksa suyu yaklaştırmam. buzu dokundurtmam. sert bi içkidir rakı. ne içtiğinin farkında olursun. efendi efendi mezenle yer içer evine gider yatar uyursun.
  • içilen rakının kalitesine bağlı olarak benim de içinde bulunduğum grup.

aromasını biraz çözmek için su yardımcı olabiliyor ama zaten yanında yudumlamak için su veya şalgam oluyor.
  • rakıyı sevmem ama olurda ortamına girersem muhakkak sek içerim ve yanına acılı şalgam söylerim. rakı ile su tüketmem.
  • 2 buzla içiyorsa sıcak yaz gecelerinin ilacını tatmış insandır.
  • ben de eğer ortamda rakı içmeye mecbur kalırsam sek içerim. beyaz peynire abanırım başka türlü boktan tadı gitmiyor.
hesabın var mı? giriş yap