şükela:  tümü | bugün
  • konya nerede, rakka nerede diye düşündüren iddiadır.
    bir vatandaşın twitter hesabındaki bilgiye göre suriye'nin rakka bölgesinde konya büyükşehir belediyesine ait bir atıl durumda bir araç görülmekte. iddianın doğru olması halinde belediyeden nasıl bir yanıt geleceği de merak konusudur.

link

edit: @modgift uyardı. aracın üzerindeki logonun oynanmış olduğundan bahsetti. ben de zaten cümle içerisine özellikle “iddia” kelimesini ekledim. bu bağlamda başlık ve detayları herhangi bir art niyet içermemektedir.
  • insanın aklına herşey geliyor yavv çok sıkıntılı bir durum.
  • bunu haber yapanların "terörist damgası" yiyeceği olay.
    bu kamyon muhakkak türkmen kardeşlerimize gönderilmiştir!
  • (bkz: resmi hizmete mahsustur)
    eger haber gercek ise ve uluslararasi haber kanallari arac uzerindeki bu yaziyi ingilizceye cevirip servis ederse cok sikinti cikabilir.
  • her şeyi geçtim de o bmc oraya kadar nasıl gitmiş, onu çözemedim.
  • tonya'dır o, olmadı sonya...bazı arkadaşlar içerisinde etli ekmek gördüklerini belirtmişler. külliyen yalan. etli ekmek varsa yenir, artmaz bi kere. ayrıca rakka' nın dünyaca meşhur yemeği nedir? bildiniz ekmekli et. olayı çözdüm, artik trt 1’deki peter pan filmine devam edebilirim.
  • umarım bununla ilgili bir açıklama yapma gereği hissederler...
  • şaşırdık mı? tabii ki hayır.

aynı konya halkı stadyumda ankara katliamında ölenler için yapılan saygı duruşunu ıslıklamıştı. utanmadan.

ışid akpnin gayri meşru çocuğudur.
  • ikinci fotoğrafta kabak gibi fotoşop olduğu belliyken bu konuda konya'yı, türkiye'yi suclayanlar ya gerizekalidir ya da süzme orospu çocuğu. buna inandiysan tarafını seç.
  • dört bir tarafları çevriliyken yıllardır bu teröristler rakka da yiyecek içecek, internet, elektrik suyu nereden bulduklarına şaşırmıyorsunuz da bu habere mi şaşırıyorsunuz.