şükela:  tümü | bugün
 • hindistan da oldukca yaygin bir soyadi.
 • bütün entry'lerini titizlikle yazmış çaylak yazar. içlerinden biri bile baştan savma değil ve güzel bilgilerle dolu. sabrının karşılığını yazar olma mutluluğu ile tezinden alır. umarım.

  güzel havadis edit'i: zarif bir mesaj eşliğinde yazar olduğunu müjdeleyerek, sevincine ortak etme inceliğinde bulunmuştur. teşekkürler**.
 • badim.
 • nick'i sebebiyle farkında bile olmadan, bana hos bir tesaduf yasatıp, gulumsetmis yazar. dilerim o da yasar boyle garip, tatlı, tebessum ettiren bir tesaduf.
  (bkz: synchronicity)

  edit: vesile olsun, bu guzel konusmaların linkini de bahaneyle paylasmıs olayım.
  ramachandran - 3 clues to understanding your brain
  ramachandran - the neurons that shaped civilization
 • veteriner hekimliğini küçümsememiş, veteriner olacak birinin bilmem kaç yıl okul bitiremeyip, üstüne ilkokul anatomisiyle espriler yapmasına ayar vermiş yazardır. kusura bakma, eğer gördüğün eğitim madem bu kadar zor, bu kadar ayrıntılıysa, lise biyoloji derslerindeki mantıkla espri kasamazsın. eğer anatomin böyleyse veteriner de olma zaten. bunun veterinerlik mesleğiyle bi alakası yok. işini düzgün bilen, öğretilerine hakim veterinerleri tenzih ederim.

  bu idiotun zeka seviyesini gösteren espriler:
  (bkz: cerebrumu olmayan hastaya lobotomi yapmak)
  (bkz: cerebrumu cavum pelvisinde olan insan)
 • "alt tarafı espri lan bu kadar kasma" diyen ex-veterinerleri ortaya çıkarınca kötülersin tabi. cem yılmaz gibi espri yap diyen yok zaten. ama 6 yıl önce anatomi-fizyoloji dersi görmüş biri olarak en basit tabiriyle senin yaptığın "ben tuba. tuba auditiva"'dan daha iyi espri yaparım. hatta anatomi'yi görmüş, okumuş herhangi bile çok daha kaliteli espriler çıkartabilir o kadar terim arasından. cidden atomu falan mı parçalıyorsun bu kadar mı zor lan düşünmek? hadi bilmiyorsun internete iki üç kelime yazıp latincelerini bulmak da mı zor? bunun okb ile alakasını geçtim, okb olarak görmek bile başlı başına bi sorun zaten. "normal insan zekası" bunu okb olarak görmeden basit bir şekilde yapıştırabilir "normal iq seviyesinde" bi espriyi. he ayrıca ekşi sözlük'te yazmayı "alt üstü sözlükte yazıyoruz lan" mantığında gören biri için böyle espriler normal gerçi. "kutsaliyetine" tecavüz ettiniz sözlüğün. vandallar sizi. 13 yaşında bi çocuk bile biyolojide gördüğü terimlerle daha kaliteli espriler çıkartır. ama iş türkiye'de araştırma yapma, öğrenme, pekiştirme ve uygulamaya gelince sıçarsınız. anca 8 yıldır görmüyorum diye bahane üretirsiniz. hadi yol al şimdi. ayrıca çok eğlenmek istiyorsan çocuk parkına git kardeş. ne bileyim sosyalleş. ekşi sözlük gibi bi ortamda bilgi kirliliği yaratma. insanlar google'da senin esprilerini aratarak sözlüğe gelmeyecek sonuçta. fazlalık yapma server'a. insan gibi gir anatomi, fizyoloji başlığına döşe entrylerini bekle. seni takıp yorum yapan da kabahat zaten. baştan aşağı rezillikten ve eziklikten ibaretsin. boş başlıklarını da alıp yallah inci sözlük'e.
 • (bkz: ekşi sözlük ahlak bekçisi ekibi)

  cinsiyetçi, her şeyi seks odaklı düşünen, demagog, boş bir yazar.