şükela:  tümü | bugün
  • hindistan da oldukca yaygin bir soyadi.
  • bütün entry'lerini titizlikle yazmış çaylak yazar. içlerinden biri bile baştan savma değil ve güzel bilgilerle dolu. sabrının karşılığını yazar olma mutluluğu ile tezinden alır. umarım.

güzel havadis edit'i: zarif bir mesaj eşliğinde yazar olduğunu müjdeleyerek, sevincine ortak etme inceliğinde bulunmuştur. teşekkürler**.
  • badim.
  • veteriner hekimligini kucumsemis yazar.

sahsen veteriner fakultesi terkim ve siz tipcilar gibi hava yapayim diye degil eglenmek icin acmistim o basliklari.

sen kimsin ya? pardon ama sen kimsin? tip hekimligi sanki babalar gibi aliyor da egitimi her alanda. daha hala oyle mal tip hekimleri var ki "kedi tuyu kist yapiyo yeaa" diyor, dogru durust helmintoloji parazitoloji entomoloji vb alanlari gormezler, ama sorsan her seyi bilirler. sen kimsin ya? beden egitimi anatomisiymis.
    sen once git balinanin bobreginin lobuler olduguna kadar ogren (turkiye'de bir veterinerin bu bilgi ne isine yarayacak o da muamma ya) bir de ondan sonra öt.
  • veteriner hekimliğini küçümsememiş, veteriner olacak birinin bilmem kaç yıl okul bitiremeyip, üstüne ilkokul anatomisiyle espriler yapmasına ayar vermiş yazardır. kusura bakma, eğer gördüğün eğitim madem bu kadar zor, bu kadar ayrıntılıysa, lise biyoloji derslerindeki mantıkla espri kasamazsın. eğer anatomin böyleyse veteriner de olma zaten. bunun veterinerlik mesleğiyle bi alakası yok. işini düzgün bilen, öğretilerine hakim veterinerleri tenzih ederim.

bu idiotun zeka seviyesini gösteren espriler:
    (bkz: cerebrumu olmayan hastaya lobotomi yapmak)
    (bkz: cerebrumu cavum pelvisinde olan insan)
  • bana idiot, bi bok olamamis vb hakaretler etmis, sebep de yaptigim esprilermis, veteriner fakultesi gibi agir bir egitim almissam daha kaliteli espri yapmaliymisim. kicimla guluyorum...

bak kardesim, her seyi bu kadar ciddiye alma bence. alti ustu espri lan geyik vs kapiş!?! bu kadar kirip dokmeye gerek var mi? cok sacma degil mi yahu? evet "memlekette cerebrumu cavum pelvisinde olan insanlara resmen orneksin" desem simdi napacan laf mi hazirlayacaksin tekrar?
    bak simdi, olayi bi de benden dinle: 2009 aralik veteriner fakultesi beni ruhen ve bedenen imha ettiginden okulu biraktim. sonra yil oldu 2017 kasim aralik falan. cok canim sikkin bir vakit dedim ki sozlukte egleneyim. dusun, 2009-2017 araliginda alakasiz baska bi bolume girmis bitirme arefesinde takilmaktayim ve veteriner fakultesi mufredatiyla zerre alakasiz bir bolum. neyse, o gun canim sikkin ve eglenmek istedim. baktim dusundum ne hatirliyorum. sana bisi diyim mi ben gene iyi hatirliyorum, 8 yil araliksiz bir kere bile adini duymasan adini unutursun lan. ahah. idiotum bence de, bu kadar malca bi mevzuyu hala devam ettirdigim icin. neyse, yaptigini soyleyeyim, zaten siniri bozuk bi insanin daha cok sinirini bozdun o gun. yaptigin bu. efferinn sanaaa. tebrikler.

bence meslektasin sayilan bir psikiyatra git kardesim, ben gidiyorum, iyi geliyor. tavsiye ediyorum.

ayrica o esprilerim de gayet eglenceliydi. hatta "ben tuba. tuba auditiva" esprim daha da komik bence. espri anlayislarimiz uyusmak zorunda degil, alti ustu ayni sozlukte yaziyoruz ahahshah. duyan da her gun muhatap oldugu bi insan kotu espri yapti sanar ha. ocd var bence sende kardes. tekrar soyluyorum, psikiyatrist iyi gelir. obsesif kompulsif bozukluga sahip olmak ayip degil, tedavi olmamak ayip ahshshah.
  • "alt tarafı espri lan bu kadar kasma" diyen ex-veterinerleri ortaya çıkarınca kötülersin tabi. cem yılmaz gibi espri yap diyen yok zaten. ama 6 yıl önce anatomi-fizyoloji dersi görmüş biri olarak en basit tabiriyle senin yaptığın "ben tuba. tuba auditiva"'dan daha iyi espri yaparım. hatta anatomi'yi görmüş, okumuş herhangi bile çok daha kaliteli espriler çıkartabilir o kadar terim arasından. cidden atomu falan mı parçalıyorsun bu kadar mı zor lan düşünmek? hadi bilmiyorsun internete iki üç kelime yazıp latincelerini bulmak da mı zor? bunun okb ile alakasını geçtim, okb olarak görmek bile başlı başına bi sorun zaten. "normal insan zekası" bunu okb olarak görmeden basit bir şekilde yapıştırabilir "normal iq seviyesinde" bi espriyi. he ayrıca ekşi sözlük'te yazmayı "alt üstü sözlükte yazıyoruz lan" mantığında gören biri için böyle espriler normal gerçi. "kutsaliyetine" tecavüz ettiniz sözlüğün. vandallar sizi. 13 yaşında bi çocuk bile biyolojide gördüğü terimlerle daha kaliteli espriler çıkartır. ama iş türkiye'de araştırma yapma, öğrenme, pekiştirme ve uygulamaya gelince sıçarsınız. anca 8 yıldır görmüyorum diye bahane üretirsiniz. hadi yol al şimdi. ayrıca çok eğlenmek istiyorsan çocuk parkına git kardeş. ne bileyim sosyalleş. ekşi sözlük gibi bi ortamda bilgi kirliliği yaratma. insanlar google'da senin esprilerini aratarak sözlüğe gelmeyecek sonuçta. fazlalık yapma server'a. insan gibi gir anatomi, fizyoloji başlığına döşe entrylerini bekle. seni takıp yorum yapan da kabahat zaten. baştan aşağı rezillikten ve eziklikten ibaretsin. boş başlıklarını da alıp yallah inci sözlük'e.