• korona sağolsun akraba suratı görmeyeceğiz biraz da iyi tarafından bakalım.
  • boyle bi durum imkansizdir
    bir muhasebeci olarak 18 mayista son gunu olan islerimizi bu dort gunluk yasak vesilesiyle 28 mayisa erteledikleri icin imkansizdir yaptigimiz isler neticesinde ciddi miktarda vergi geliri soz konusu olacagindan 9 gunluk k tatil aciklamasi beklemek hayal olur

not : islerimizi yapabilmemiz icin sokaga cikma yasagindan muafiz
    not : yol kontrolundeki polis memurlari genel olarak disari cikanlar neden muhasebeciler doye soruyorlar
  • eğer erkenden böyle bi hata yaparlarsa bayrama kadar insanlar sağa sola saldırır yine. 2 gün kala açıklanmalı en az
  • benim parasal sorunum yok ama bu esnaf falan nasıl geçiniyor amk? 9 gün çalışmamak ile nasıl evine ekmek götürecek bu insanlar.
  • 4 gun yine olma ihtimali daha buyuk.23-26 mayıs arası.ekonomi on planda simdi.
  • ekonomik olarak boka batacak gibiyiz. ama yapacak bir şey yok.
  • o kadar mutluyum ki gereksiz aile görme dolaşma tantanalarından kurtuldum yok kayınvalide gör yok görümceleri gez eşinin halaları amcası dayısı bilmem ne bir sürü tantana ohh kapanacağız evimize ailece vakit geçireceğiz kocam ve çocuklarım. elbette benim ailem de buna dahil görürüz inşallah acelesi yok hayır bayram olunca ekstra bir enerji harcanıyor arayıp sormayan insanlara yalandan ziyaret yapılıyor onu sevmiyorum hem tatiller vesilesiyle ailece daha çok vakit geçiriyoruz öteki türlü olunca tatiller gereksiz tiplere harcanıyor.
  • abartacaklarını sanmıyorum. 4 günü geçmez.
  • topluca delirmek üzereyiz, 9 gün nasıl geçer mk ya.
  • olmayacak olan kısıtlamadır. zaten olsa bile 9 değil 11 gün olur ??
hesabın var mı? giriş yap