şükela:  tümü | bugün
  • büyük ihtimalle 18 mayıs 2020 tarihinde bakanlar kuruluna istinaden cumhurbaşkanı tarafından açıklanacaktır

edit : sadece öngörüdür, ciddi dayanakları olabilir de olmayabilir de.
  • korona sağolsun akraba suratı görmeyeceğiz biraz da iyi tarafından bakalım.
  • eğer erkenden böyle bi hata yaparlarsa bayrama kadar insanlar sağa sola saldırır yine. 2 gün kala açıklanmalı en az
  • benim parasal sorunum yok ama bu esnaf falan nasıl geçiniyor amk? 9 gün çalışmamak ile nasıl evine ekmek götürecek bu insanlar.
  • 4 gun yine olma ihtimali daha buyuk.23-26 mayıs arası.ekonomi on planda simdi.
  • o kadar mutluyum ki gereksiz aile görme dolaşma tantanalarından kurtuldum yok kayınvalide gör yok görümceleri gez eşinin halaları amcası dayısı bilmem ne bir sürü tantana ohh kapanacağız evimize ailece vakit geçireceğiz kocam ve çocuklarım. elbette benim ailem de buna dahil görürüz inşallah acelesi yok hayır bayram olunca ekstra bir enerji harcanıyor arayıp sormayan insanlara yalandan ziyaret yapılıyor onu sevmiyorum hem tatiller vesilesiyle ailece daha çok vakit geçiriyoruz öteki türlü olunca tatiller gereksiz tiplere harcanıyor.
  • abartacaklarını sanmıyorum. 4 günü geçmez.
  • topluca delirmek üzereyiz, 9 gün nasıl geçer mk ya.
  • olmayacak olan kısıtlamadır. zaten olsa bile 9 değil 11 gün olur ??
  • olursa yasak sevicileri sevince boğar. bencillikte sınır tanımıyorlar artık home office çalışan beyaz yakalı oldukları için diğer insanlar taş yesin ama değil mi?

sor bakalım millete korona mı daha kötü işsiz aç kalıp evine ekmek götürememek mi?

şunu da eklemek istiyorum; siz sanıyor musunuz ki yasak olunca insanlar birbirleriyle görüşmeyecek ulan geçmiş bayram ziyareti yapıp yine görüşürler. faydadan çok zararı olmaya başladı bu yasakların. yasak olmayan günlerde bunun yansımasını sokaklarda görebilirsiniz.