• sokağa çıkma yasağı olsa bile otoyollar zaruri seyehat, nakliyat gibi amaçlarla kullanılabilmektedir.
    dolayısıyla çok ds garipsenmemesi gereken bir durumdur.
  • zaytung moderatörlerini isyan ettirecek haber. koskoca ülke şakamatiğe döndü.
  • astral seyahat varken gerek var mıydı böyle bir şeye.
  • tc simülasyonu version 24.05: minor bug fixes and improvements.
  • halktan para dilenip birde köprüleri bedava yapmak :))
  • yurtiçi ve yurtdışı tüm uçuşların serbest olması gerekmez mi?
  • haberi okurken beynim yandı, haber karşısında bu güne dek karşılaşmış olduğum tüm saçmalıkları unuttum daha saçmasını yaşamadım çünkü.

bir kaç zaman sonra ''sokağa çıkma ve şehirler arası yolculukların yasak olduğu bayram gününde köprüleri bedava yaparak vatandaşla dalga geçen zihniyet cehape'' denirse buna da şaşırmam doğrusu.
  • işte devlet aklı budur. milletin hizmetkarı olmaya çalışanlara selam olsun. hainler köşede kudurabilir.
  • dışarı çıkana 3150 tl ceza var ama otoyollar ücretsiz. güler misin ağlar mısın?
  • gerçekten mutluluk gözyaşları döktüğüm bir haber.acaba hangi üst akıl bunu düşünmüş acilen bulup tebrik etmek lazım. o kadar düşünülmüş bir karar ki bir an okurken beynimin içinde şimşekler çarptı, gözlerim yuvalarından çıkacakmış gibi oldu. bu kararı alan kişileri yeniden tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum...
hesabın var mı? giriş yap