şükela:  tümü | bugün
 • yıllardır sistematik şekilde bu ramazan çomarları oruç tutanlara karşı saygı istiyor, ancak oruç tutmayanlara hiçbir şekilde saygı gösterilmiyor. sürekli ramazanda yemek yiyen, su sigara içenlerin yediği dayak haberlerini görüp siniyoruz, biz sindikçe daha da cüretleniyorlar.

  ama bu gidişe nihayet bir dur diyen oldu! y.ç. !!11
  (bkz: imamin kafasinda sandalye kirmak)

  biz bu y.ç. abimizi bulup konuştuk ve bir kulüp kurmaya karar verdik ve eylem planı oluşturduk.

  ramazanda her şehirde 6-7 kişilik timler halinde operasyon yapacağız.
  bir kişi yalnızmış gibi ortalık bir yerde sigarasını içecek. diğer arkadaşlar çomarları caydırmayacak mesafede kendi halinde takılacak. sigara içen arkadaşımıza oruç uyarısı yapan ya da saldıran bir çomar çıkınca da, spontane gelişen bir olaymış gibi toplu şekilde dayak atacağız.
  tabi bir kişi de videoya çekecek.
  biz bunu 3-5 kere yapsak, kimse kimsenin yediğine içtiğine karışmaz.

  y.ç. abiyle birlikte kulübün adını dayak kulübü koymaya karar verdik. isteğe göre deist kulübü olarak da değiştirilebilir.

  dayak kulübü’nün birinci kuralı… dayak kulübü hakkında konuşmayacaksınız.
  dayak kulübü’nün ikinci kuralı… kimseye dayak kulübü hakkında konuşmayacaksınız.
  dayak kulübü’nün üçüncü kuralı… çomar yalvarırsa ya da sakatlanırsa dayak biter.
  ve dördüncü kural… sadece bir çomar dövülür.
  beşinci kural… alkollü eylem yok, infial yaratak birşey yok.
  altıncı kural… dayak sürebildiğince kısa sürer.
  -yedinci ve son kural… eğer bu dayak kulübü’nde ilk gününüzse, sigarayı siz içeceksiniz.-

  edit: y.ç. abimizin kim olduğunu soranlar oluyor. adı yler çurden
  edit 2: aşırı ciddi tepkiler geliyor, bizi anlamayanlar çok. bakın bizim neslimiz kurtuluş savaşını ya da tek partili cehape iktidarını yaşamadı! bizim savaşımız ruhani bir savaş. bizim depresyonumuz akp!
 • bence sigarayı dayak yedikten sonra içmeliler ilgili kulübün üyeleri. daha anlamlı olur. hem o gün oruç tutsunlar. iftarı dayakla açıp, tok karnına bir sigara yaksınlar. hey allah’ım. saygı göreyim diye dayak planı yapmak da nedir ya? sizin kafanız bu kadar mı çalışıyor? sözüm ona bi de sözlükte yazar olmuşsunuz elitim diye geçiniyorsunuz şu ayrıştırıcılığa bak.
 • çok değil de 1-2 kez yapılması gereken olay.
  üstüne bir de şu taksim'de kadın döven irlanda barına da gitmeleri gerekir.
 • ''sizler tuttuğunuz oruç değilsiniz. sizler sevaplarınız kadar değilsiniz. sizler iftara gittiğiniz lüks restaurantlar değilsiniz. göstere göstere verdiğiniz zekatlar değilsiniz. sizler gerçek mümin değilsiniz. sizler show için ibadet eden münafıklarsınız''
 • kesinlikle katılmak istediğim kulüptür efendim. lakin buralarda kimse kimseye karışmıyor zaten. pusuda beklerim ben. bi densiz çıkar elbet.
 • yapıcı değil, yıkıcı bir mücadele yöntemi. tayyar'ın ekmeğine yağ sürersiniz, yapmayın.
 • bu siteyi sırf bu başlık için bile seviyor olabilirim
 • fikir güzel, ama hesaplamadığın bir şey var. biz bunu daha önce yaptık. dayak yiyen çomar "155'i ararınn hayinn" lafını faaliyete dökünce 1 gece nezarethane kalıyosun o gece de sizin klübün adı neydi diye taşak geçerek polisler dövüyor.