şükela:  tümü | bugün
  • hızlı zamanlarımda bu tarz şeyler gördüğüm zaman sivrilir muhatabımı sağlam bozardım ama artık sadece görmezden gelip geçiyorum. yaş ilerledikçe tecrübe kazandım. o yaşın verdiği olgunlukla tekrar düşününce: insanlıktan nasibini alamayana ben ne yapabilirim ki? hiç. kaldı ki olumsuz sonuç doğuracak mevzu en başından belli. hiç bulaşmıyorum artık gülüp geçiyorum bunların ağlanacak hallerine.

ne yazık ki bugün yine denk geldim. altunizade durağında sabah sekiz buçuk civarı sanki kana kana lağım suyu içmiş gibi kokusu bütün metrobüse yayılacak kadar leş bir ağız. belli ki işe gidiyor beyefendi. kendisi de biliyor ki aç karnına bütün gün çalıştığını zannedip, öğlenleri uyuklayarak, gram verim alamayarak bir şekilde günü geçirecek. zaten artık niye oruç tutuyorsun tarzı bayat muhabbetler biteli çok oldu ben orasında da değilim. isteyen tutar istemeyen tutmaz kimseyi de ilgilendirmez. fakat güzel kardeşim daha ramazanın ilk günü onca enerjik, kahvaltısını yapmış fresh bi halde metrobüse binen insanların olduğu yere bu ağızla dalmak ne allah aşkına? hiç mi aile terbiyesi almadın? hiç mi insanlıktan haberin yok? yahu sultanahmet’teki gavurun bile ağzı bu kadar kokmuyor, peki sen?

varsa aranızda böyle nasipsizler son versinler artık bu yaptıklarına. ne kimse oruç tutuyor diye dayak yesin ne de oruç tutmayan insanların olduğu yerde inadına yapıyormuş gibi hayvanlık edip ağzını yara yara konuşmasın. biraz olsun nezaket biraz olsun hassasiyet çok görülmesin artık lütfen.
  • trol olmak için çabalayan ama iki arada bir derede kalmış yazarın sıçtığı başlık.

--- spoiler ---

fakat güzel kardeşim daha ramazanın ilk günü onca enerjik, kahvaltısını yapmış fresh bi halde metrobüse binen insanların olduğu yere bu ağızla dalmak ne allah aşkına?
    --- spoiler ---
  • foto

-manyak mısınız olum?
  • cehennem yakın, meşaleleri yakın.