şükela:  tümü | bugün
 • ege tıp 1.sınıf histoloji uygulama sınavından geçirme (hatta 100 çaktırma) aparatı. sınav öncesi dağ gibi biriken preparatları ezberlemek ramazan kaya'nın sunumlarıyla çok kolay... 4'lük,10'luk ve 40'lık büyütmelerdeki ayrı ayrı fotoğraflar bulunan slaytları takriben 2 saat içinde devamlı tekrar etmek suretiyle ezberleyerek siz de 100 çakabilirsiniz! şimdi ürünümüzü kullananların yorumlarını dinliyoruz:

  o.a: bütün derslerde uyudum, ilk sınavda soruların cevabına deri, kılçık filan yazdım; ama ramazan kaya'nın sunumu talihimi döndürdü, şimdi 100 bekliyorum.

  ş.c:yoğun çalışma temposundan fırsat bulup aileme vakit ayıramıyordum, ama ramazan kaya'nın sunumuyla karşılaştığım günden bu yana artık histoloji benim için çocuk oyuncağı, ailem ise daha mutlu (bu noktada çoluk çocukla çektirilmiş bir fotoğraf)

  evet görüyorsunuz, kullanan herkes memnun, kullanan herkes 100 çakıyor.

  yüksek notlar almak sizin de hakkınız! bence hiç durmadan hemen bir ramazan kaya cd'si edinmelisiniz.

  ramazan kaya histoloji sunumları cd'si ;küçükpark'ın tüm fotokopicilerinde, sadece 1 tl.

  ramazan kaya ile histoloji artık çocuk oyuncağı.
 • saat & saat yönetim kurulu başkanı. her türlü ultra pahalı marka kullanıcısı, dindar patron.
  çalışanlarının sigortasını asgarî ücretten yatırırmış, ne gam... dînî vecîbeleri yerine getiriyor mu getirmiyor mu, ona bakınız efendim.
 • sabancı üniversitesi genç girişimciler kulübünün düzenlediği bugün ki bölümünde ramazan kaya hakikaten unutulmaz bir konuşma yaptı, hem çok karizmatik takıldı hem de çok eğlendirdi. hiç sıkılmadan izlenilen birkaç konuşmacıdan biriydi bugün.
 • http://www.dha.com.tr/…havideogaleri.asp?vid=641066

  melih gökçek'le kankalar galiba. kanka olmaları problem değil ama bu kişinin ankara il seçim kurulu başkanı olması, chp'nin haklı itirazlarının neden reddedildiğini bize anlatıyor.

  melih gökçek'i övme merasimi yüzünden mazbatasını gökçek'e anca teslim edebildiler.

  (bkz: bu ülkede adalet beklemek)
 • cumhuriyet gazetesinde uzun yıllar görev yapmıştır. babıali’de rotatif baskıdan sonraki modern ofset sisteminin ilk uygulayıcı ve kullanıcılarındandır. gazeteci ayşe sazak’ın babası olan kaya, 2013 yılı mayıs ayında vefat etmiştir.
 • aynı zamanda erzurumda yazılan efsane doktora tezinin jürisinde yer alan bir şahıstır kendileri.