şükela:  tümü | bugün
  • dumlupınar üniversitesi makine mühendisliği bölümü başkanı ve mühendislik fakültesi dekanı orjinal.
  • sadece kötü bir gün geçirmiş kalecidir. gençlerbirliği taraftarı bu sezon takımı pek çok maçta kurtaran genç kalecilerinin her zaman arkasındadır.

edit: 6-1'lik maçtan sonra kendisini şikecilikle suçlayan bir entry vardı, silinmiş.
  • yanlış yolda olan kaleci. böyle devam ederse sonu oğuz dağlaroğlu gibi olacak.
  • 2012 fifa puskas ödülü'nde "en iyi gol yiyen kaleci" seçilmiş ama ödülünü almaya miroslav stoch'u göndermiş kaleci.

(bkz: miroslav stoch'un gençlerbirliği'ne attığı gol)
  • 8 mart 2013 galatasaray gençlerbirliği maçında başarılı bir oyun ortaya koyan kaleci.

bu maçta galatasaray forvetine(sanırım burak) attığı bir çalım var ki akıl alacak türden değil. ne hikmetse lig tv yayınlamadı tekrarını felan. futbolun görsel bir şölen olduğunu bilmeyen lig tv yayıncı kuluşuna ne demek gerekiyor bilmiyorum.
  • maalesef ama maalesef gençlerbirliği takımının as kalecisi olacak yeteneklere sahip olmayan 25 yaşındaki güzide bir arkadaşımızdır.
  • 21 nisan 2013 gençlerbirliği fenerbahçe maçında kalesinde kelimenin tam anlamıyla devleşmiştir. volkan demirel'den daha iyi olduğu kesin.
  • kendisi adina cok sevindigim kaleci. dunku21 nisan 2013 gençlerbirliği fenerbahçe maçıni seyretmemistim canli olarak, sonra ozetlerini seyrettim de skor 1-0'ken kuyt'ın bir sutunu bacak arasindan iskalamis ve tekrardan kontrol edebilmis. ben de turkiyedeki futbol taraftarlarini az bir sey taniyorsam rahatlikla diyebilirim ki o pozisyon gol olsa adamin hayati bugun cok daha karanlik olurdu. sikeci basta olmak uzere onlarca olumsuz sifatla anilirdi. ucuz atlatti, kendisi adina cok sevindim.
  • 21 nisan 2013 gençlerbirliği fenerbahçe maçı için önce hakkı yenilmesi, günahı alınmasına rağmen, sonrasında siktir et göreviydi zaten triplerinde unutulan kaleci. türk insanı için ne kadar kolaymış yediği kabı pisletebilir, şerefsiz, onursuz, haysiyetsiz diye yaftalamak. ilahi adaletin birgün yaftalamayı kolay iş görenlerin, arkasından çoğunlukların onları yaftaladığını gösterir.
  • geçtiğimiz sezon iyi maçlar çıkaran kaleci. ikinci yarıdaki galatasaray ve fenerbahçe maçında oldukça iyiydi. 29 maç oynamış ve 9 maçta gol yememiş. ligi 11. sırada bitiren bir takımın kalecisi için iyi bir istatistik.

kayserispor, fenerbahçe, akhisar, trabzonspor, gençlerbirliği. 18 takımlı ligde sadece bu 5 takımın kalesinde türk kaleci var. antalyaspor'da hakan ve sammy yarı yarıya oynamış. kayserispor ve akhisar'ın kalecileri, fenerbahçe altyapısından çıkan kaleciler. bu da fenerbahçe ve fenerbahçe'nin altyapıdaki kaleci antrenörleri için övünülmesi gereken bir durum. sakatlanmadıkları sürece 13 takımın yabancı kalecileri yedek kalmamış. antalyaspor'daki sammy ndjock da belki de ligin en kötü kalecisidir. galatasaray maçında yediği goller efsaneydi.

ramazan dahil olmak üzere ligdeki adam akıllı 5-6 türk kaleci çok değerli. 6 yabancı kuralına rağmen 13 takımın yabancı hakkının birini kaleci için kullanması da bir o kadar acı.