şükela:  tümü | bugün
 • youtube'da güncel kpss tarih ders anlatımı videolarını izleyerek tarih çalışabileceğiniz değerli bir öğretmen.

  buyrun bu da youtube kanalı: http://www.youtube.com/…el/ucjlv1xvyi5k4pq33ly0k22w
 • bilgi birikimi ve sunum tarzı ile hayatımda gördüğüm sınav odaklı en iyi tarih öğretmeni.

  arada girdiği angara şivesi ve esprileri ile şimdiden gönlümde taht kurdu.

  kendisi burayı okuyorsa notum şudur; şöyle güzel bir hizmeti ücretsiz bizlere ulaştırdığın için allah senden razı olsun hocam. allah ne muradın varsa versin.

  tüm videoları ve sitesi için;

  http://www.evveliyat.com/videolar.html
 • önümüzdeki hafta hem 'evveliyat' hem de youtube' da güncel olaylar ders videolarını paylaşacak olan öğretmen.

  bugünlerde tarih konu anlatımları videolarını izleyen birisi olarak şunu belirtmek isterim;

  anlatım tarzı, samimiyeti, olayların gerçekten yaşandığına inandıran üslubu ile tarihi sevdiriyor.

  bu arada eğer okuyorsan buraları; o ismini verdiğin ve öğrencilere tavsiye ettiğin filmlerin hepsini yıllar önce izlemiş, hatta o dönemlere ilişkin tüm oyunları oynamış olmamdan dolayı ne demek istediğini çok iyi anlıyorum.

  tekrar tarihi savaş filmleri boxset arşivi edinip, izlemek gerekiyor ders videolarından sonra.
 • izlediğim videoları ile benim bugüne kadar tarih namına hiçbir şey bilmediğimi yüzüme tokat gibi çarpmış, şeker mi şeker, kaliteli, esaslı, on numara hocadır. öyle bir anlatır ki unutmak mümkün değil. bizzat dinleyen öğrencileri gerçekten çok şanslı. internetten video derslerini izlediğim başka hocalar da var, birçoğu da çok iyidir hakkını vereyim, fakat bu abinin dersini açtığım zaman uzun tatilden sonra evime dönmüş de rahatlamış gibi oluyorum. öyle samimi yani. faydasını görmediğim hiçbir şeyi burda paylaşmam dostlar. ben bu amcadan önce "tarihi de bitirdim ehehe" diye ortalarda dolanırken 15 neti zor görüyordum* . şimdi 22-23 ün altına düşmüyorum.
  her neyse, sınava 1 hafta kala bunlar biraz gecikmiş tavsiyeler olsa da, hiçbir şey için geç değildir ne katsanız kardır derim.
  not: reklam değildir.
  peşin not: babamın oğlu da değildir. ama keşke olsaydı ya la :)
 • kpss çalışırken tarihten soğumuş ya da hiç ısınamamış bünyeler için ilaç gibi gelen hoca ders anlatım tarzı çok akıcı ve akılda kalıcı.tarihten çok çabuk sıkılanlara şiddetle tavsiye ederim.
 • şafak sezer 'e benzettiğim tarih öğretmeni.
 • bu sene zorlu eğitimde , uzaktan eğitim dersleri vermeye başlayan tarih öğretmeni.
  takipteyiz hocam.
 • cidden çok tatlı ders anlatımı olan bir hocadır. ben de bir tarih öğretmeni olarak ramazan hocanın derslerini şöyle bir dinlerim, antreman olması açısından. amma velakin gelin görün ki, 1000 yıllık şarlken'e şarklen demiştir. başta telaffuz hatası sanmama rağmen, üstüne basa basa tekrar da etmiştir bu durumu. tahtaya da şarklen yazmıştır.

  ama canı sağolsun, böyle hoca kolay bulunmaz. kendisini yanaklarından öpüyorum.
 • aslında hristiyanlar gizli müslüman ama makamlarını kaybetmemek için söyleyemiyorlar
  kardeş katliamı yok yahudiler uydurdu.
  uzayda ezan sesi duyuldu

  gibi düşüncelere sahip tarih hocası. bazı bilgi eksiklikleri olabilir risaletü'n nushiyye'nin adı, taksim adının nerden geldiği gibi. bunlar basit şeyler mini bir notla pardon yanlış aktardım deyip düzeltilebilir ama bu bilinçaltı ile iç anadolu insanı haricinde kimse kendisini ciddiye almaz.

  yine de çok büyük bir iş yapmış, kitapları, kaynakları taramış, zamanını ayırmış, akıcı nüktedan dille tarihi sevdirmeye çalışıyor.
 • dersaneye gitmeyen biri olarak tarih konu anlatım videolarından yararlandığım ve oldukça başarılı bulduğum tarih öğretmeni. tarihe karşı önyargılı olan bana bile tarihi sevdirecek tarzda hoş ve detaylı bir anlatımı var.
hesabın var mı? giriş yap