• vatandaşlık hakkım varsa bu insanla aynı havayı solmak istemiyorum. bu adamı karantiya almalı. ve bunun gibi şerefsiz sapıkları tertemiz etmeli. yeter artık midem bunlanıyor. sizler yüzünden insanlara yardım edemiyoruz, çocukları sevemiyoruz. korkuyoruz adımız sapığa çıkar diye. hani hadım çıkıyordu?
  • ey sözlük! bu şerefsizi bu kadar çabuk mu unutacağız?
    (bkz: up)
  • ısrarla up!
    tanım: şerefsiz.

edit: "isim benzerliği" hassasiyeti gösteren arkadaşlar gayet iyi niyetli. eğer fotoğraf olmasaydı, aynı tepkiyi ben de gösterirdim. ama başlık altında malum şahsın fotoğraf ve haber linkleri mevcut. bu durum bahsedilen riski ortadan kaldırıyor.
  • ifşa edilip hayatı karartılmalı.
  • bu götverenin facebook hesabına ulaşıp ifşa etmek lazım hem rezil olsun hemde insanlar kendini korusun.
  • yakalandığı ile ilgili hala bir haber olmayan sapık.

başlık da gündemden düştüğüne göre çekimi yapan çocuğun sesinin titremesi kalacak semada sadece.

yazık ya. hala kulaklarımda o ses.
  • 12 yaşında bir erkek çocuğunu taciz edip görüntülerin ortaya çıkmasından 14 gün sonra yakalanmış olan şerefsiz. şu an hala içerde mi diye aklıma geldi bi' internette gezindim ama bilgiye ulaşamadım. inşallah nefes almıyordur aramızda. geberip gitmiştir puşt.
  • ufak çocuklara taciz yapan orospu çocuğu
  • alçak, şerefsiz, vicdansız, aşağılık bir orospu çocuğu çocuğu.
    sözlük! bu piçin unutulmasına izin vermemeliyiz!
    cezasını "bir şekilde" mutlaka çekmeli!
  • yerinin yurdunun dar edilmesi gereken kişi.
hesabın var mı? giriş yap