şükela:  tümü | bugün
  • az önce balkonda bira içen bir komşuya çomarın tekinin yaptığı ayılık. sanane lan çomar diyen komşuya, ben de destek verdim. bir kaç havladı, girdi içeri it. normalde içesim yoktu ama marketten bira söyledim, komşuyla şerefe yapacağım birazdan. sana mı sorucak lan insanlar ne zaman, nerede ne içeceğini. ite bak aq!
  • şu an bir duble jack daniel's koydum balkonumda, dünyadaki tüm orospu çocuğu siyasal islamcılara söverek yudumluyorum..

alayınızın amına koyayım..
  • ayı mıdır değil midir bilmem ama accuk aptal olduğu kesin olan kişidir.

vardır böyle insanlar.
    ramazanda elinde dürümle gezemezsin, yok mini şort giyemezsin, yok hem yürüyüp hem sakız çiğneyemezsin falan...

sebebini sorduğunda da müslüman ülke diyorlar.
    ülke müslüman değildir.
    ülkeler müslüman olamazlar. budist de olamazlar.
    dinler ülkeler için değildir, insanlar içindir.
    siz hiç bir ülkeye ibadetin farz kılındığını gördünüz mü? türkiye cumhuriyeti oruç tutsun demiş mi allah? müslüman dediğiniz bu ülke en son ne zaman iki rekat namaz kılmış? yok. çünkü dinsiz. yok. dini yok. insan değil ki, aklı yok ki dini olsun.

neymiş?.. bana saygı duyacakmışsın... sebep? orucu bana mı tutuyorsun?
    vay efendim ramazanda içilmezmiş. sana ne? ramazan sana ramazan, o ramazan falan tanımıyor. kime ne?

senin dinin sana, benim dinim bana.
    sen yemek yemiyorsun diye ben de mi yemeyeceğim?
    kendini aç bırakıyorsun diye sana saygı duymak zorunda mıyım?
    ben de iki haftadır dondurma yemedim mesela, istemiyorum yollarda dondurma satılmasını. cebimde param var ama dondurma almıyorum, kendimi sınıyorum. bundan sonra kimse dondurma yemeyecek. işte o kadar!..

var mı böyle bir şey ya?
    yiyip içtiğin seninle allah arasında. beni ne karıştırıyorsun?
    tutacaksan tut orucunu, götün yemiyosa bırak.

nedir bu tantana ya!..
    yok el ele tutuşma, yok saçını ört, yok götünü ört, yok yeme, yok içme...
    aptal aptal konuşup durmayın artık ya!..
  • şarabımla eşlik ettiğim olaydır.
  • ayı herif benimde günahıma girdi. sırf o ayıya inat hiç hesapta yokken 3 bira patlayım. bu davarlar anca hakaretten anlar. horoz gocukları bi sökterip gidemediler çok sevdikleri arap çöllerine.
  • hay sikik! amına kodum evinin kredisini beraber mi ödüyoruz? ev benim, balkon benim, keyif benim; kime ne?

birayı fondip yapıp, şişeyi fırlatmak... yok lan 25 kuruş depozitosu var amk. fırlatmayın.
  • balkonum yok ama pencerede içeceğim bir moscow mule ile siyasal islamı yok edeceğim çünkü ben bir seküler çomarım.
    neticede o ayıdır evet ama bizim güruhta altta kalmıyor maazallah.
  • “canın mı çekiyor?” diye sorulması gereken ayıdır.
  • bira sonrası balkondan dışarı işemedikce sorun teşkil etmemesi gereken durum.
  • balkonda içen kadar ayı değildir.
    ramazan olsa da olmasa da ben senin sarhoş bakışlarını görmek zorunda mıyım amk.