şükela:  tümü | bugün
 • aşırı derecede gerçekçi anksiyete hastası rolü yapabilen oyuncu.
 • bryan singer'ın instagram hesabından duyurduğu üzere freddie mercury'i canlandıracak aktör.

  artık kendisi bir aktörün görüp görebileceği en büyük sınava tabidir. başarılar.
 • 171 boyundadır. 34 yaşında fakat mr. robot'ta 24 gösterdiğini göz önüne alırsak işte bunlar hep minyonluk.
 • kendisini the pacific'te izlemiştim. o zamandan bu zamana diyebileceğim rahatsızlık bu adama iyi gidiyor.

  geçen akşam katıldığı jimmy kimmel'da ikiz kardeşinden bahis açıldı. anlattığına göre kendisi tiyatroyu bitirdikten sonra bir gün kardeşi can hıraç kendisini aramış. "güzel kardeşim sen hiç yunan trajedilerinden herhangi bir monolog bilir misin" diye. malik şaşkın şekilde "elbette dört yıl boyunca tüm yaptığımız buydu" şeklinde bir yanıt veriyor tabi.

  malik'in devam eden hikayesinde öğreniyoruz ki kardeşinin mezun olabilmesi için yerine geçip bir monolog sergilemiş. hikayenin geri kalanını da izleyin artık anlatınca keyfi çıkmıyor.

  valla kardeşim nerden nereye be, bir mr robot'tur gidiyoruz.
 • atanamamış steve buscemi.
 • bohemian rhapsody filminin bo rhap çocuklarından biri fakat aslına en benzemeyeni olarak beyaz perdede yer alacak olan aktördür.

  basına düşen her fotoğrafta göz altı torbaları fotoğrafın tamamına odaklanmayı engellemektedir. freddie mercury'e zerre kadar benzemeyen bu aktör ile neden çalışıldığını şu an anlamak mümkün olmasa da umarım film sinemalara geldiğinde bizi yanıltırlar.

  en çok brian may'i oynayan aktör aslına benziyor gibi. film için çok emek harcandığı ortada yeniden basılan ve filmdeki aktörlerin yer aldığı albüm kapaklarına kadar her ayrıntı düşünülmüş...

  bir de freddie'ye benzer aktör bulabilselermiş...
 • pörtlek gözlerine bakmadan mercury rolü kesecek olan adam.
  bu kadar mı kötü seçim olur allahım?
 • yandan bakınca freddie mercury' e benzeyen aktör . foto
 • --- hadsiz entry ---

  bence kendisinden efsane bir freddie mercury performansı izleyeceğiz ve buraya "pörtlek göz" yazan herkes entrylerinin altına "özür dilerim rami abi bokunu yiyim bizi affet" diye edit ekleyecek.
  arkadaşım ben anlamıyorum bir oyuncunun yaşayan ya da yaşamış bir figürü canlandıracak olması için en ince detayına kadar benzemesine niye bu kadar takılır. adamlar istese teknoloji ile bunun üstesinden çok rahat gelirler ama gerek yok. sen orada oyuncunun o karakteri benimsemesine, mimiklerine, aslının beden diline bürünme derecesine bakacaksın. o adam balmumu heykeli değil, oyuncu.

  --- `hadsiz entry bitti. böyle de kendini bilen bir insanım` ---