şükela:  tümü | bugün
 • aşırı derecede gerçekçi anksiyete hastası rolü yapabilen oyuncu.
 • bryan singer'ın instagram hesabından duyurduğu üzere freddie mercury'i canlandıracak aktör.

  artık kendisi bir aktörün görüp görebileceği en büyük sınava tabidir. başarılar.
 • --- hadsiz entry ---

  bence kendisinden efsane bir freddie mercury performansı izleyeceğiz ve buraya "pörtlek göz" yazan herkes entrylerinin altına "özür dilerim rami abi bokunu yiyim bizi affet" diye edit ekleyecek.
  arkadaşım ben anlamıyorum bir oyuncunun yaşayan ya da yaşamış bir figürü canlandıracak olması için en ince detayına kadar benzemesine niye bu kadar takılır. adamlar istese teknoloji ile bunun üstesinden çok rahat gelirler ama gerek yok. sen orada oyuncunun o karakteri benimsemesine, mimiklerine, aslının beden diline bürünme derecesine bakacaksın. o adam balmumu heykeli değil, oyuncu.

  --- `hadsiz entry bitti. böyle de kendini bilen bir insanım` ---
 • çok sevdiğim ve gerçekten de başarılı bir oyuncu. bok atan tiplere baktığımda yaşıtları olduğunu görüyorum hep. evrimsel biyolojiye gayet uygun tavırlar bunlar sorun yok.
 • bir mr. robot hayranı olarak bohemian rhapsody'yi izlemeden önce epey endişelenmiştim çünkü rami'nin (kankam olur kendisi) fena halde karakteristik bir yüzü var ve filmi izlerken mr. robot'u göreceğimi sandım.

  yok abi, alakası yok. dişlerden falan değil, basbayağı freddie mercury'yi izletmeyi başardı rami malek. freddie mercury gibi (yine çok karakteristik özellikleri olan) bir efsaneyi öylesine iyi içselleştirmiş ve canlandırmış ki, filmin başında biraz şüpheyle yaklaşsanız da filmin sonunda (live aid) gözleriniz dolduğunda freddie mercury'yi oynayan rami malek'i izlediğinizi fark etmiyorsunuz, freddie mercury'yi izliyorsunuz.

  oscar adaylığı rami'ciğime yakışır inşallah. (alır mı bilemem, ama aday olmalı.)
 • artık emmy sahibi bir aktördür.

  --- spoiler ---

  please tell me you're seeing this, too

  --- spoiler ---
 • atanamamış steve buscemi.
 • 171 boyundadır. 34 yaşında fakat mr. robot'ta 24 gösterdiğini göz önüne alırsak işte bunlar hep minyonluk.
 • kendisini the pacific'te izlemiştim. o zamandan bu zamana diyebileceğim rahatsızlık bu adama iyi gidiyor.

  geçen akşam katıldığı jimmy kimmel'da ikiz kardeşinden bahis açıldı. anlattığına göre kendisi tiyatroyu bitirdikten sonra bir gün kardeşi can hıraç kendisini aramış. "güzel kardeşim sen hiç yunan trajedilerinden herhangi bir monolog bilir misin" diye. malik şaşkın şekilde "elbette dört yıl boyunca tüm yaptığımız buydu" şeklinde bir yanıt veriyor tabi.

  malik'in devam eden hikayesinde öğreniyoruz ki kardeşinin mezun olabilmesi için yerine geçip bir monolog sergilemiş. hikayenin geri kalanını da izleyin artık anlatınca keyfi çıkmıyor.

  valla kardeşim nerden nereye be, bir mr robot'tur gidiyoruz.