şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ramiz)
 • aslen rap, hip-hop gibi müziklerle uğraşmasına rağmen, ben kendisini insanlar alemi ve güldür güldür'ün jenerik müziklerini yapan kişi olarak tanıdım. sözler de kendisine ait.

  82 doğumlu, bulgaristan göçmeni, genç, yetenekli ve çalışkan bir kardeşimiz. yolu açık olsun.

  kişisel web sitesi

  (bkz: ramiz)
  (bkz: hip-hop)
 • 10yıl aradan sonra tekrar yeniden rap yapmaya karar verdigini açıkladı (bkz: https://www.instagram.com/…g0y/?igshid=mh7ikdn2zxvt)
 • ben bu adamı faceden çok taciz ettim neden yapmıyorsun diye, ben fero, ezhel falan trapci kekemeler flow görsünler. flow ve hız konusunda ceza'nın tek rakibidir kendisi, gerçekten dönsün rap müziğe ama gece hayatı müziği yapmasın yanlışı oydu kalitesizliği değil. ondaon grubunda veya kişisel olarak yaptığı sert müzikler tüketilemezken eğlence müzikleri çok hızlı tüketildi ve üretime yetişemedi bence piysada etkisinin kaybolması ve yeni şarkılarının eskilerin yanında geçerliliğinin az olması yıprattı diyorum. hala eminim kendisi 1. nesil rapçi olarak ceza'nın tek rabiki. ceza sıkılmıştır seviyesinde kimse olmadığı için ramiz dönerse ceza yarışacak adam bulur.
 • 2008'de gece yolcuları ile babeyli adlı bir çalışması olan rapçi. kendisini bu şarkıdan tanıyorum ve başarılı buluyorum. rastgele başlığına girdim ve güldür güldür'ün jenerik müziğin yaptığını, gelecekte yine rap'e döneceğini öğrenerek çifte dumura uğradım.
 • yeni albüm tanıtımı muazzam olmuştur * dr. kamu spotu
 • yeni çıkardığı "gibi git" şarkısını beğenmediğim rap sanatçısı.

  kendisini old school rapçi olarak tanımlardım, bir çok rap dinleyicisi gibi. ancak popüler kültüre o da fazla yanaşmış bu şarkıyla. oysa oldukça iyi bir mc'dir. hatta bana göre en az ceza kadar iyi bir mc'dir.

  keşke daha kendi tarzı olan bir şarkıyla devam etseydi. yine de yıllar sonra geri dönmesi heyecan verici. yolu açık olsun.
 • killa hakan modelinde bir tip. bakti rap'te musluk akiyor, bir tekerleme de biz yazalim. bakarsin milletin diline dolanir, üç beş yolumuzu buluruz deyip, şu sıralar ivme kazanan rap müziğin popülaritesinden faydalanmak adina işi gücü bırakip yillar sonra saçmasapan bir sarkiyla piyasaya atlayan şark kurnazi, firsatci, boş adam.

  he amk. trend olacan hemen, milyonlar izlenecen...