şükela:  tümü | bugün
  • bu zamana kadar inceleme başlığının açılmamış olmasına şaşırdığım mekan. nusret hakkında zilyon tane entari karalanmışken ramiz grill house için de bir iki kelam etmemek olmaz.

antalya'nın meşhur konyaaltı sahilinde ambiyanslı cafcaflı bir mekan burası. zaten konyaaltında yürürken bu mekanın göze çarpmama ihtimali de yok denecek kadar az. ben de hazır buralara kadar gelmişken daldım kapıdan içeri.
    anladığım kadarı ile köfteci ramiz'in bu tarzda grill konseptli başka bir mekanı yok, türkiye'de tek. varsa da ben bilmiyorum.
    mekanın dekoru bayağı hoş, barı falan çok şık tasarlanmış, eşşek kadar da bir şarap standı var. tasarım olarak 8.5/10 veriyorum mekana.
    gelelim yemek kısmına, mekana girerken bilinç altıma ramiz yerleştiği için menüde ilk gözüme ilişen de köfte oldu, siparişimi verdim. köfte ciddi anlamda olağan üstüydü, takdir ettim etmesine ancak sizlerin yolu ramiz grill house'a düşerse benim gibi ramiz'i görüp köfteye fokuslanmayın, steak deneyin. benim içimde kaldı mesela.
    entariyi çok da uzatmadan bitireyim, mekan hakkında görüşlerim olumlu, antalya için ortalamanın üzerinde bir mekan, fiyatları da bu konseptte bir mekana göre gayet makul. gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz
  • arkadaş ortamında güzel bir yemek akşam yemeği için ideal yer. iç mekanın mimarisi ve iç dekorasyonda ahşap çizgiler huzur verici. masa düzeni, tabak ve mezeler yemeğe girişte hoş bir duygu bıraktı bende.