şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ramon)
  • paul mccartneyin otellerde kayıt yaparken kullandığı sahte isimlerden biriymiş söz konusu grup (ramones) da ismini buradan almış
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı, hoşgelmiş.
  • (bkz: kezban)
  • ekşisözlük'ü olması gerektiği gibi kullanan yazar.
  • doğrudur, potasyuma zam gelmiştir. 2 euro'yu 2 lirayla bir gören bünyeler tüketiyorsa kilosu 20 lira olmalıdır.
    24.04.2017 20:02 ramone

tanım: bir ekşi sözlük yazarı

güzel ve yerinde tespit yapmış bi adamla aklınca dalga geçmeye çalışan, rezilliği fark edilince entrisini silen, sonra gidip tıvitırda ve nikaltımda olayı saptırarak ağlayan biri.

sen milletle durup dururken dalga geçince sıkıntı yok, ama küfürü yiyince ühühühühü. sizin bu boş özgüveninize hastayım ya.

not: sildirme kardeşim, o gün bana, o başlığın sahibine ve aklı başında olan herkese etmediğin küfür hakaret, yapmadığın aşağılama kalmadı. kimse seni şikayet etmedi ama olay piyasaya çıkınca utançtan entrilerini sildin ve başkalarının entrilerini de sildirdin. ne gerek vardı? kimsenin senle işi yoktu.

sana kişisel bi garezim yok, seni tanımıyorum bile. o yüzden biraz daha yumuşatarak yeniden girdim entriyi. ama senin gibi "ben herkese her şeyi söylerim, istediğimi yaparım, kimse bana cevap veremez, yaptığım yanıma kalır.en üstün benim" kafasındakilere ibret olsun diye bu entriler duracak. o yüzden yapma. boşa kürek çekme. bak senin gibi bi tane daha vardı; saldırmadığı insan, konuşmadığı yalan, atmadığı iftira kalmadı ama sonunda sktrolup gitti. söz uçar yazı kalır derler ya, yazısı bile kalmadı. yapmayın, bu megalomani ve narsizmden vazgeçin . papaz her zaman pilav yemez..

edit: hani sildirmeyecektin? noldu? o kadar efen di efendi konuştun. demek isteyince efendi olabiliyomuşsun..

ekşi yönetime not: kardeşim sizde neyi siliyosunuz? tanım desen var, hakaret yok. bari silinme sebebini söyleyin de düzeltip yazalım.
  • nikaltımda; kendi nikaltını küfürlerle döşediğimi iddia eden, bir yazarla dalga geçtiği ve aşağıladığı yazısının meyve sebzeyle alakalı olduğunu söyleyen

doğrudur, potasyuma zam gelmiştir. 2 euro'yu 2 lirayla bir gören bünyeler tüketiyorsa kilosu 20 lira olmalıdır.
    24.04.2017 20:02 ramone
    (bu entriyi, olayı anlayamadığı ortaya çıktıktan sonra sildi, yani yazı yalnızca başlık sahibini rezil etmek için yazılıp kazdığı kuyuya düşünce silindi)

ve kendisi için "barındırmamak" gibi bir ifade kullandığımı belirten bir yazar.

yani bu da diğerleri gibi yalan konuşmaktan, iftira atmaktan zerre utanç ve rahatsızlık duymayan bir insan. ugrasmayin uzak durun.
  • nick altı yazmayı doğruluk, cesaret zanneden andavalın boş hayatına meşgale olan yazar. ben burda vücut kitle indeksimi yazdım, doktor olduğunu iddia eden bir kadın yazar, inatla yalan söylediğimi iddia etti. instagram hesabımı verdim diye 'kaltak' manasına gelen çok çirkin kelimeler işittiğim de oldu. instagram nickim sspike91, isteyen baskülünü alsın gelsin tartılayım. bunlar sıkıntı değil de muz - potasyum hakkında yazıp sonradan sildiğim entry, birilerine öyle dert oldu ki yaklaşık 9 aydır sürekli beni "ifşa" ediyor. gerekçe olarak da benim o entry'i girerek herkesle alay ettiğimi göstermiş. ya kardeşim, bu sözlükte dangalak yazarların metro yolculuğunda bakıştığı kımızı çoraplı kız gündeme oturuyor, ben milletle dalga geçsem ne yazar?

eşek kadar adam aylardır, sildiğim entry'nin peşinde beni sözde rezil etmeye çalışıyor. tamam kardeş, iq seviyem düşük, çok rezil oldum, allah için bir tatmin ol da rahat bırak nickimi.