şükela:  tümü | bugün
  • yasemin mori'nin beşinci albümü gibi duran proje.

editleme: single'mış. yine de hareketli duracağa benziyor.
  • finnari kakaraska ismini çağrıştırıyor. umarım farklı bir tarz olur, o albümde güzel şarkılar olmasına karşın ben (herkes gibi) deli bando stilini seviyorum. yine umuyorum ki rebçilerle bir şey söylemez, çünkü onun sesi hatırına yine rebçilerin sesine katlanmak istemiyorum.

edit: begenmedim ne yazik ki bu sarkiyi. nerdeyse kendisi reb yapicak. sanirim eski moriden umudu kesmek gerek. tarz degistirmesine uzulmuyorum, zira estirella albumunde begendigim sarkilar vardi. ama bu hic olmamis. acilen korhan futaci, onla gorusmesi lazim.
  • yasemin mori’nin diğerlerine nazaran daha deneysel ve karanlık olacağını düşündüğüm 5. albümünün adıdır. beklemedeyiz!
  • (bkz: romper stomper)

çarşambaya geliyor.
  • an itibari ile yayınlanmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=tlahuxysuta
  • yasemin mori'nin yeni teklisidir. müzik çok iyi, aranje sağlam, sözler iyi niyetli fakat biraz fazla uzun, klip ise dehşet! ben esen, gürleyen, çağlayan mori'yi daha çok sevdiğim için buna pek giremedim fakat bu şarkıya bir şans daha verilmesine engel değil.

çıldırtan ateşi yakma yolunda seninleyiz morika!
  • başıma bir şey gelmeyecekse hiç beğenmediğim klip ve şarkı. bir kere o şarkı sözleri nedir. tamam morinin bir tarzı vardı ama bokunu çıkarmadı mi? sanat sanat için bile olamamış. sanki beş dakika içerisinde aklına gelen ne varsa yazmış çoluğa çocuğa yazdırmış gibi. aranje iyi ama kendini dinlettirmiyor falan. bilemedim. hayvanları çok özlüyorum.
  • sayın mori, tamam bir şeyler deniyorsun fakat dinlememizi bekleme. bu ne biçim bir iş? sözleri saçma aranje güzel ama çekici değil, klip desen ne anlatıyor belli değil. tamam hiçbiri bir şey anlatmasa da güzel olsa keşke. oyna güzeldi mesela.
  • şarkı sinirlerimi bozdu. oysa ne de çok severdim mori'yi. iyice saçmasapan şarkılar yapar oldu.
  • ne dinledim lan ben şarkısı. hayvanlar albümünü dinlemeye devam etcem demek ki.