şükela:  tümü | bugün
 • sistemin raminin ne kadarinin bos oldugunu gosteren, hatta isterseniz bellekte biraz daha yer acan ufacik tefecik bir programcik. bellek miktarini devamli gosteriyor taskbara yerlesip ve cok az sistem kaynagi yiyor. kullanisli bi sey. ozellikle ram manyaklari icin yararli gayet.
  http://www.jfitz.com/software/rampage/index.html
 • kazayla 3 tane canavara donu$mu$ genclerin sagi solu paramparca etmek icin birbirleriyle yari$tiklari bir c64 oyunu. ozellikle 2 player oldugunda muthi$ eglenceli olurdu. apartmanlarin pencerlerine , pencerelerdeki insanlara, kaldirimda kacanlara deli gibi saldirirdiniz,belirli bir hasari alan apartman lambur lumbur inerdi , tuzla buz olurdu. tek parcaydi, kaset oyunu olarak bulunurdu bir zamanlar. sanirim konusu bir filmden alinma ama seyretmek kismet olmadi, amerikanvari bir post-godzilla oykusu olabilir.
 • gta3'de belirli bir süre içerisinde belli sayıda* araba parçalama,çete üyesi, vs öldürülmesi temelli bonus.
 • flipmode squadin bir elemani.
 • 90'lı yılların başında izmir'de müzikal eylem yapan bir heavy metal grubu. vokallerini rüştü isimli ellerini bir trafik kazasında yitirmiş bu yüzden kancalarla sahneye çıkan ve tahmin edileceği üzere acayip bir karizma yaratmış bir karakter üstlenirdi. rüştü'nün king diamond, eric adams, geoff tate ve bruce dickinson arasında gidip gelen inanılmaz sesi dinleyicileri adeta büyülerdi. grubun her elemanının virtüözlük düzeyinde olmasından dolayı ortaya mükemmel bir sound ve güzel şarkılar çıkardı. rüştü bir röportajında bir albümleri olsa pentagram'ı çoktan sollayacakları gibi bir laf etmişti. işin ilginci; rampage'ı izleyenler için bu laf hiç de megalomanca sarf edilmiş bir laf değildi! bir kayıt bile yapamadan dağılan rampage, türk metal'i için büyük bir kayıptır.
 • exorcist'in yaratıcısı william friedkin'in 1988 yılında yaptığı bir film. başrollerinde michael biehn ve alex mcarthur var. charlie reece gayet normal bir adam ve iyi bir komşu iken, bir gün bir silah başvurusunda bulunuyor, ardından da kısa bir zaman içinde gelen silahla komşularını öldürmeye başlıyor. sadece öldürse iyi, kesip biçiyor, torbalara dolduruyor. film aslında gerçek bir öyküye dayanıyor. richard chase adlı bir katilin gerçek yaşam öyküsüne... meraklısına.
 • ultima da bir suru pvp odulu almi$, a$mis player
  (rampage mattsberg)
 • izmirli power metal grubu. "the hook", "apple pie" gibi sarkilarini kayitlayamadan daaldilar. vocalist rustu ki lakabi hook'tur, avukat oldu,evlendi,cocuk yapti. bascisi profesyonel muzisyen oldu,gitarcibasilardan birinin karsiyakada gitar dukkani var.
 • bir giyim markası.
  iç çamaşırları ve pijamaları da var.