şükela:  tümü | bugün
  • 90'ların başında star haberlerini sunardı arada bi; şimdilerde hiç görmüyorum. pek sarışın sevmesem de o zamanlar -ergenlik tabii, başka bir olasılık yok- kendini ara sıra arzulamışlığım vardır. arzuladığım günlerde haberleri daha yavaş okur, arada dudağını ısırır, haberleri kapatırken kağıtların arkasından gizli bi öpücük sarkıtırdı. bu kadar iyi ilişkimize rağmen bir türlü o saçlarla nasıl uyuduğunu ve kafasının uyandığında ne hale geldiğini bir türlü öğrenemedim, o zamanlar bunu öğrenmek için namazda iki üç dua sallamışlığım vardır.
  • tas gibi spiker ekolunu baslatan guzel hatundur kendisi. coktan beridir ekranlarda gorunmuyor. hatta yuzunu bile hayal meyal hatirliyorum ama hafizamda kalan, hic unutulmayan sey cok guzel bir kadin oldugudur. simdilerde nerde acaba? evlenmemis olmasi dilegiyle!..
  • bir süre ey tv'de* ana haberleri sunup haber programlari hazirlamis, kisa süre önce oradan ayrilmis ve gecen pazar yeniköy'de sevgilisiyle yürürken görülmüs cekici bayan.
  • simdilerde http://www.haber1.com/ adresinde yazmakta olan spiker. pufur pufur puro ictigini bilirim, zaten bircok kez de puro icerken yakalanmisligi vardir. star'a gecmeden once kanal 6'da aksamlari sicak gundem programini sunuyordu. bir aralar yalcin dumer'le firtinali (!) bir ask yasadi. bir de 1998'in sonlarinda sevgilisi ile birlikte maslak'taki bir oto galerisine araba almak icin gittiginde sevgilisi gozleri onunde kursunlanarak olduruldu. sonra ise malum uzun bir sessizlik donemine girdi. kendisini bir hatirlayalim: http://www.fotoajans.com/turk_unlu/r/rana_elik.jpg
  • trt kökenli spikerlernden. magic box'un kurulması sonrası alp buğdaycı, kaan yakupoğulları gibi isimlerle özel televizyonlara adımını attı. 1990'ların başında kurulan tele on'un simgesi gibiydi neredeyse güzelliğiyle. bir dönem ortadan kaybolduğu günler de oldu, ana haber sunduğu dönemler de. star, tv 8, kanal 6 hatta ey tv'ye kadar bir çok televizyonda çalıştı. sevgilisi olduğu iddia edilen işadamı fethi müftüoğlu'nun ölümünde ismi gündeme gelmişti. d&d management medya forum şirketi'nde çalışıyordu. son olarak bugün de coulthard'ın dolmabahçe'deki gösterisinde sunuculik yaparken görüldü...
  • ankara'da özel liselerden birinde müzik öğretmeniydi rana elik. gençti, güzeldi. hırçındı ama. kızdığı zaman en ön sırada oturan öğrencinin elinden flütünü alıp hedefine fırlatırdı. biz küçük, kısa boylu erkeklerdik o zaman. flütleri tutmayı öğretirken öne doğru eğilmesini beklerdik.
    sütyen kullanmadığına dair dedikodular olurdu.
    ama ben bilmiyorum, bir şey de görmedim.
  • bugun itibariyle kanal d ana haberde basbakana seslenerek, esi tarafindan almanya'ya kacirilan bebeginin kendisine verilmesini istemis olan anne.
  • taş bir kızkardeşi vardır lakin konuyla alakası yoktur
  • egitimi muzik uzerinedir. sopranodur. bir de kitap yaziyordu ama sonra ne oldu bilmiyoruz.
  • kanal t'de* zülfü livaneli'yi canlı yayında çileden çıkartmış spiker...
    http://www.haber7.com/video-galeri.php?cid=1992